Patronat

Portal rock3miasto.pl oferuje objęcie patronatem medialnym waszej płyty, imprezy, koncertu, festiwalu i innego wydarzenia o charakterze rockowym, które odbywa się na terenie Trójmiasta i okolic.

Oferujemy:
* umieszczenie informacji o wydarzeniu w kalendarzu i zakładce Polecamy
* umieszczenie banneru na stronie głównej (615x100px) lub w panelu bocznym (300x100px)
* umieszczenie informacji na profilu facebook portalu
* przeprowadzenie konkursu z wejściówkami/płytami dla czytelników

Oczekujemy:
* umieszczenia logo rock3miasto.pl na materiałach promocyjnych (plakaty, ulotki etc.)
* umieszczenie linka do portalu na stronie internetowej wydarzenia
* przyznania dwóch akredytacji na wydarzenie w celu zrobienia relacji (press + foto)
* przekazanie wejściówek/płyt na konkurs dla czytelników

pobierz logo (białe tło, format png 1020×282 px)
pobierz logo (czarne tło, format png 1020×282 px)

Kontakt: redakcja [małpeczka] rock3miasto.pl

Koncerty
20.10.2017 Wardruna (Gdański Teatr Szekspirowski)
09.06.2017 Divine Weep, Crimson Trail, Fear Of Blood (Hi-Fi)
02.06.2017 Belzebong, Hellvoid, Cowshed, Mound (Wydział Remontowy)
27.05.2017 Rebel Day, Breed (Pub Torpeda)
27.05.2017 Finał EMERGENZA FESTIVAL Polska – 3City (Protokultura)
26.05.2017 Blue Jay Way, Lady Killer, Obcy/De Quervain (Metro)
19.05.2017 Explozer, I.N.D, Fosfor (Ucho)
12.05.2017 The Moon, Quintus Miller, Rebel Day (Metro)
05.05.2017 Eta Nearrum, Crimson Trail, Goostuff (Metro)
21.04.2017 Peggy Suicide, Sloth, Engraver, Esti (Metro)
07.04.2017 Banisher, Shodan, Grin (Metro)
02.04.2017 Półfinały EMERGENZA FESTIVAL Polska – 3City Protokultura 2 (Protokultura)
01.04.2017 Półfinały EMERGENZA FESTIVAL Polska – 3City Protokultura 1 (Protokultura)
26.03.2017 Artifest 2k17 (Bunkier)
24.03.2017 Hellvoid, Cowshed, Aleph, Mound (Metro)
17.03.2017 Seher, Iubaris, Earthfall (Hi-Fi Jack’s Students Bar & Club)
10.03.2017 Explozer, Detonacja, Pandemic Outbreak (Metro)
17.02.2017 Plebania, Manakel, Pete True (Metro)
11.02.2017 Metal Love WalęTyłki 2017 (Pool Club Adria)
10.02.2017 Night of Rock: Nobility Stalk, Rubbish (Hi-Fi Jack’s Students Bar & Club)
04.02.2017 Eliminacje EMERGENZA FESTIVAL Polska: Desdemona (Desdemona)
04.02.2017 Eliminacje EMERGENZA FESTIVAL Polska: Wydział Remontowy 3 (Wydział Remontowy)
03.02.2017 Eliminacje EMERGENZA FESTIVAL Polska: Wydział Remontowy 2 (Wydział Remontowy)
03.02.2017 Night of Rock: Route 11 (Hi-Fi Jack’s Students Bar & Club)
02.02.2017 Eliminacje EMERGENZA FESTIVAL Polska: Wydział Remontowy 1 (Wydział Remontowy)
27.01.2017 Night of Rock: De Quervain (Hi-Fi Jack’s Students Bar & Club)
20.01.2017 Eta Nearrum, Ettenmoor, Fear of Blood (Metro)
06.01.2017 Medebor, Grin, Wardust (Metro)

16.12.2016 Resurrection, Pandemic Outbreak, Perpetual, Nuclear Vibe (Sidi Pub)
10.12.2016 Vierna, Cochise, Carrion Fuzz, Bregma, Wojciech Horny (Protokultura)
09.12.2016 Night of Rock: Animos, Revan (Hi-Fi Jack’s Students Bar & Club)
09.12.2016 Sztuka Zmian – koncert charytatywny (Zatoka Sztuki)
02.12.2016 Tribute to Black Sabbath gra Heavy Metal Way (Metro)
25.11.2016 Pravia, Sinful Carrion, Northern, Ontagma (Desdemona)
04.11.2016 Carnage, Hellvoid, Blue Jay Way, Engraver (Metro)
22.10.2016 Percival Schuttenbach, Aether, Helroth (Protokultura)
21.10.2016 Ally Died, Explozer, Neurocraft (Bar Słoneczny)
08.10.2016 Charytatywnie: Plebania, Manakel, Bruno Światłocień, Coco Bongo (Metro)
07.10.2016 Underground’s Wrath (Metro)
23.09.2016 Cover Night – Tribute To Classic Rock & Blues (Metro)
16.09.2016 Ladies Rock Night -The Moon, Rebel Day, The Mind Parasites (Metro)
02.09.2016 Orange The Juice, Saturation, Hellvoid, Lady Electric (Metro)
20.08.2016 Muza nad jeziorkiem: Armia, Hunter, Kabanos, The Fruitcakes, Nadmiar (Żukowo)
20.08.2016 Explozer, Cerber, Unborn Suffer (RockOut Pub)
25.06.2016 Rebel Day, The Moon (X Kwadrat)
12.06.2016 Haken, Rendezvous Point, Arkentype (Ucho)
10.06.2016 Tester Gier, Detonacja, Meat Nation (Metro)
05.06.2016 Emergenza Festival Polska – Finał Trójmiasto (Protokultura)
03.06.2016 Fosfor, Saturation, Aleph, Heavend (Metro)
20.05.2016 Driller, Hurricane, Deathition (Metro)
13.05.2016 Grin, Mess Age, Medebor, Northern (Metro)
29.04.2016 Shadowsight, Black Mad Lice, Wardust, Hurricane (Metro)
28.04.2016 Ease of Disgust, Nu-nation, Budge (Pool Club Adria)
17.04.2016 Emergenza Festival Polska – Półfinał (Protokultura)
31.03.2016 Beyond the Structure, Lajt Skunks (Fantomas)
18.03.2016 Drugi Półfinał Muzykaliady (Metro)
11.03.2016 Black Smoke, Cowshed, Hellvoid, Saturation (Metro)
04.03.2016 Cretura, Iubaris, Heavend, Hell Wind (Metro)
26.02.2016 Be Under Arms, Setin, Ettenmoor, Ex Nihilo (Metro)
19.02.2016 Pierwszy Półfinał Muzykaliady: Ars Liber, W8, Nobility Stalk, Quintus Miller (Metro)
12.02.2016 Hectic, DeTonacjA, Eta Nearrum, Fake Logic (Metro)
05.02.2016 Materia, Bregma, Explozer (Adria)
30.01.2016 Setin, Explozer, Hurricane (X Kwadrat)
30.01.2016 Dominic John Sebastian (Sopoteka)
22.01.2016 Mess Age, Medebor, Grin, The Artificer (Metro)
08.01.2016 Drrrama Battle Nr 3: Hiroshima, Fear of Blood, Northern (Metro)

11.12.2015 Drrrama Battle Nr 2: Hellvoid, Edge of Hell, Kontagion, Medarth (Metro)
09.12.2015 Daniel Cavanagh (Protokultura)
04.12.2015 Tribute to Motorhead: Motorłeb (Metro)
28.11.2015 Ettenmoor, Northern, Dead Saint’s Bitch, Ontagma (Paszcza Lwa)
20.11.2015 Drrrama Battle Nr 1: War-saw, Painkiller, Mass Insanity, Iubaris (Metro)
13.11.2015 Explozer, Bregma (Fantomas)
13.11.2015 Blood City vol. 3: Cerber, Wardust, Nightmares, Fear Of Blood (Metro)
06.11.2015 Pucha Dla Sierściucha vol. 3 (Metro)
24.10.2015 Tribute to Pantera & Down (Metro)
23.10.2015 Shadowsight, Detonacja, Eta Nearrum, Ettenmoor (Metro)
19.10.2015 Antimatter, Tranquilizer (Protokultura)
09.10.2015 Koncert Charytatyny: Metal Niesie Pomoc (Metro)
02.10.2015 Explozer, Bregma, Setin (Metro)
26.09.2015 Tribute to Hard & Heavy Metal (Metro)
18.09.2015 Grin, Sinsinate, Pandemic Outbreak, Hellvoid (Metro)
22.08.2015 Muza nad jeziorkiem: Cree, Lipali (Żukowo)
22.08.2015 Explozer, Fosfor (RockOut Pub)
04.07.2015 Aby Żyć Trzeba Chcieć (Bar Country)
05.06.2015 Terrordome, Driller, Dreadnought, Putrid Evil (Metro)
30.05.2015 State Urge, Art of Illusion (Wydział Remontowy)
30.05.2015 A Broken Frame, Ritchie Violence, Haraszo (Metro)
22.05.2015 Blood City vol.2: Sinsinate, Fear of Blood, Ettenmoor, Ex Nihilo (Metro)
16.05.2015 Dry, Procez, Dead Saint’s Bitch (Metro)
09.05.2015 Disweather, Meat Nation, Nobility Stalk (Dom Zarazy)
01.05.2015 Setin, Explozer, Ally Died (Tromba)
30.04.2015 Nu-Nation, Explozer, Loko, Mass Insanity (Adria)
29.04.2015 Whorion, Dreadknought, Devil’s Note (Metro)
24.04.2015 Koncert charytatywny: muzyka schodzi na psy i koty (Metro)
11.04.2015 Setin, Explozer, Sleepers Dimension (Bar Słoneczny)
10.04.2015 Voodoo Queen, Explozer, The Black Thunder, Shoot The Weakest (Metro)
07.04.2015 Koncert charytatywny PMGuitar GIG 4.0 (Ucho)
28.03.2015 Night Mistress, Neuronspoiler, Hateseed (Metro)
22.03.2015 Rockowy Festiwal Uśmiechu (Ucho)
20.03.2015 Pedal Distorsionador, Disweather, Deaf Leashes, Bent Over (Metro)
15.03.2015 Vierna, Ad Rem, ImBeer (Blues Club)
14.03.2015 Vierna, Kot Kreskowy, Toxic Mushrooms (Adria)
28.02.2015 Tribute to Black Sabbath: Heavy Metal Way (Metro)
19.02.2015 Blood City vol. 1: Fear of Blood, Smilodon, Ex Nihilo, EEG (Metro)
13.02.2015 Metal Love Walę Tynki (Adria)
06.02.2015 Vierna, Funkolektyw, Nobility Stalk (Underground)
06.02.2015 Geneza Obrad Rockowego Stołu (Tromba)
01.02.2015 State Urge (Atlantic)
16.01.2015 Fląder w Metrze (Metro)
09.01.2015 Pucha Dla Sierściucha vol. 2 (Metro)

19.12.2014 Rózga Party vol. 2: Fosfor, Killoff, Carnage, Stone River (Metro)
14.12.2014 Cochise, Cowshed (Metro)
13.12.2014 Explozer, Cowshed, Dust (Tawerna Rumia)
06.12.2014 Tribute to Flower Power (Metro)
29.11.2014 Andrzejki Rockandrollowe: Izzy Rockers (Metro)
28.11.2014 Patrycja Markowska (Scena)
23.11.2014 Closterkeller (Ucho)
22.11.2014 Zacier, Plebania, Coco Bongo (Metro)
21.11.2014 Lao Che, Llama (Scena)
15.11.2014 Butelka, Hateseed, Egoistic, Detonacja (Metro)
14.11.2014 Paweł Kukiz, Yell_O (Scena)
08.11.2014 Afromental (Scena)
07.11.2014 Hunter, Hiroshima (Scena)
07.11.2014 Explozer, Ägresor, Dreadnought, Gravelord, Meat Nation (Dom Zarazy)
07.11.2014 Closterkeller (Parlament)
31.10.2014 Explozer, Ally Died, Dreadnought (Fantomas)
17.10.2014 Czesław Śpiewa (Scena)
17.10.2014 Vervrax, Acrid Snack, Deafstoned (Metro)
10.10.2014 Kat & Roman Kostrzewski, Last Vein (Scena)
08.10.2014 Machinae Supremacy, Degreed (Wydział Remontowy)
03.10.2014 Lipali, Milczenie Owiec (Scena)
03.10.2014 Yaga, Explozer, Dreadnought (Plaża Piratów)
26.09.2014 Heroes of Vintage (Zatoka Sztuki)
26.09.2014 Wrath Of Gods II – Mini Tour 2014 (Metro)
25.09.2014 Infected Rain, Explozer, Loko (Pokład)
13.09.2014 Thermit, Deathinition, Last Vein, Madhouse (Metro)
05.09.2014 Sounds Like The End Of The World, Signal From Europa, Limbs (Wydział Remontowy)
29.08.2014 Fosfor, Carnage, Explozer, Grin (Rockout Pub)
29.08.2014 Żukowo Freedom Festival 2014
16.08.2014 Devil Horn’s Open Air Fest Kościerzyna 2014
28.06.2014 Aby Żyć Trzeba Chcieć (Bar Country)
27.06.2014 Zgrani z Ukrainą (CSG)
27.06.2014 Tester Gier, Damage Case, Meat Nation, Dreadnought (Metro)
21.06.2014 Valaquenta, Sinful Carrion, Incarnal (Metro)
18.06.2014 PMGuitar Gig III: IND, Cisza Nocna, Malowany Ptak (Ucho)
14.06.2014 Setin, Hayzee Rider, Megakrieg, Yaga (Metro)
08.06.2014 Lupus Fest V (Ucho)
24.05.2014 Pussyfest 2014 (Rockout Pub)
09.05.2014 Lahka Muza, Bisclaveret (Wydział Remontowy)
25.04.2014 Chassis, Explozer (Metro)
08.03.2014 Explozer, Fosfor (Kolektyw)
01.03.2014 Metal Carnival: Northern Plague (Wydział Remontowy)
28.02.2014 Thesis, Bregma, Sound Like The End Of The World (Metro)
21.02.2014 Radio Bagdad (Wydział Remontowy)
14.02.2014 Explozer, Morealles, Fosfor (Pool Club Adria)
13.02.2014 Voyvoda (Wydział Remontowy)
28.01.2014 Moonfest I: Edge of Extinction, Hateseed, Moonshine (Wydział Remontowy)
25.01.2014 Kolaboranci, Co, Super Potwór, Raus Of My Eyes (Metro)
19.01.2014 Kat & Roman Kostrzewski, Repulsor (Parlament)
18.01.2014 Lupus Fest IV (Medyk)
17.01.2014 Coma (Scena)
11.01.2014 Naked Brown, Driller, Black Thunder (Metro)

28.12.2013 Rózga Party: Headshot, Carnage, Cowshed, Stone River
21.12.2013 Muzyczna Wigilia (Metro)
14.12.2013 Oddział Zamknięty (Scena)
01.12.2013 Loopus Duo (Wydział Remontowy)
30.11.2013 Rock’n’rollowe Andrzejki (Metro)
24.11.2013 Ania Dąbrowska (Scena)
22.11.2013 Raz Dwa Trzy (Scena)
16.11.2013 Desdemona, Dead Factory (Wydział Remontowy)
15.11.2013 Kasia Kowalska (Scena)
10.11.2013 Patrycja Markowska (Scena)
08.11.2013 IRA (Scena)
26.10.2013 Czesław Śpiewa (Scena)
26.10.2013 Punks not Dead (Metro)
18.10.2013 Bednarek (Scena)
11.10.2013 TSA (Scena)
05.10.2013 ROD (Wydział Remontowy)
15.09.2013 Stonamite Fest 3 Dzień 2 (Wydział Remontowy)
14.09.2013 Stonamite Fest 3 Dzień 1 (Wydział Remontowy)
18.08.2013 Dandelion Wine, Sellisternium (Wydział Remontowy)
16.08.2013 State Urge – tribute to Pink Floyd (Wydział Remontowy)
26.07.2013 State Urge (Młody Byron)
21.06.2013 State Urge (Wydział Remontowy)
09.06.2013 LupusSummerFest (Ucho)
08.06.2013 Hatestory, Cisza Nocna (Wydział Remontowy)
08.06.2013 Asteroid, Kompaniet, Sautrus, Naked Brown (Desdemona)
02.06.2013 Lębork jest Okey (SFINKS700)
29.05.2013 PMGuitar GIG (Ucho)
25.05.2013 Pussyfest 2013 (Rockout Pub)
11.05.2013 Controlled Collapse, Deathcamp Project (Wydział Remontowy)
26.04.2013 Bregma, Diavolopera (Cytawa)
05.04.2013 Bregma, Moust (Mechanik)
29.03.2013 Tribute to Pink Floyd by State Urge (Wydział Remontowy)
22.03.2013 Benefit dla Janka (Wydział Remontowy)
21.03.2013 2FISH, Molten Bone (Wydział Remontowy)
09.03.2013 Stonamite Fest II (Desdemona)
22.02.2013 Tribute to Sepultura/Soulfly (Wydział Remontowy)
15.02.2013 Votum, Dianoya, State Urge (Wydział Remontowy)
25.01.2013 TKM, Coco Bongo (Wydział Remontowy)
19.01.2013 Ciężkie Soboty: Procez (Wydział Remontowy)
17.01.2013 Lupus Winter Fest II (Hi-Fi)

21.12.2012 Pampeluna, Carnage, Explozer (Wydział Remontowy)
16.12.2012 Metalowa Miazga (Wydział Remontowy)
15.12.2012 Materia, Hold Back The Day, Loko (Wydział Remontowy)
08.12.2012 Stonamite Fest I (Desdemona)
08.12.2012 Superhalo, Morealless, Zdrowia Szczęścia Pomarańczy (Infinium)
07.12.2012 Ciężkie Piątki: Phono Faber, Eiervon (Wydział Remontowy)
06.12.2012 Chassis,proghma-C, 3FM, eM, Vachina Town (Hi-Fi)
01.12.2012 House Of Fire: Detonacja, Sinsinate (Medyk)
24.11.2012 White Gibson Fest (Hi-Fi)
22.11.2012 Tribute to Foo Fighters (Wydział Remontowy)
16.11.2012 Rockowy Roz TTr Doll (Club 27)
03.11.2012 Ciężkie Soboty: Hurricane (Wydział Remontowy)
26.10.2012 Ciężkie Piątki: Dead Saint’s Bitch, The Meisterz (Wydział Remontowy)
05.10.2012 Ciężkie Piątki: Coguar (Wydział Remontowy)
18.08.2012 House of Fire: Dead Saint’s Bitch (Hi-Fi)
12.08.2012 Blindead, Pneuma, Proghma-C, Ogotay (Sfinks)
27.07.2012 Before Party przed Tattoo Konwent (Buffet)
06.06.2012 ProgEnergy, I.N.D. (Ucho)
03.05.2012 State Urge (Papryka)
22.04.2012 Luxtorpeda (Parlament)
19.02.2012 Pneuma, Psychollywood, Ninja (Sfinks)
28.01.2012 Devil Horns: Sincretic, Bruderschaft (Medyk)
21.01.2012 Rockowe Serducho (HiFi)
08.01.2012 WOŚP (Sopot)

08.12.2011 Absyntia, State Urge (Versalka)
08.12.2011 Sincretic, Devil’s Note, Explozer, I.N.C. (Rock Cafe)
23.11.2011 Inside Out (Stary Rower)
25.10.2011 Luxtorpeda, I.N.D. (Ucho)
14.10.2011 Alterton, Pomelo Taxi, State Urge (GGOG)

Imprezy
10.06.2017 Depeche Mode & The Cure Party (Metro)
03.06.2017 Polski Rock – Dobry Rock (Metro)
27.05.2017 Rock Night (Metro)
19.05.2017 KaraROCKe (Metro)
13.05.2017 Rock Night (Metro)
06.05.2017 15. urodziny Dark Entries (Metro)
29.04.2017 Rock Night (Metro)
28.04.2017 KaraROCKe (Metro)
31.03.2017 KaraROCKe (Metro)
01.04.2017 Rock Night (Metro)
18.03.2017 Flower Power Night – Powitanie Wiosny (Metro)
04.03.2017 Rock Night (Metro)
25.02.2017 Karnawał Rock’N’Rollowy (Metro)
11.02.2017 Valentine’s Day – Vampires’ Rock Night (Metro)
10.02.2017 KaraROCKe (Metro)
27.01.2017 KaraROCKe (Metro)

30.12.2016 KaraROCKe (Metro)
17.12.2016 Depeche Mode & The Cure Party (Metro)
10.12.2016 Flower Power Night – Jim & John (Metro)
03.12.2016 Rock Night (Metro)
19.11.2016 Dark Entries (Metro)
18.11.2016 KaraROCKe (Metro)
12.10.2016 Rock Night (Metro)
05.11.2016 Polski Rock – Dobry Rock (Metro)
29.10.2016 Halloween Rockowy (Metro)
22.10.2016 Rock Night (Metro)
01.10.2016 Flower Power Night (Metro)
30.09.2016 KaraROCKe (Metro)
10.09.2016 Rock Night (Metro)
09.09.2016 KaraROCKe (Metro)
03.09.2016 Depeche Mode & The Cure Party (Metro)
25.06.2016 Rockowy Początek Wakacji (Metro)
24.06.2016 KaraROCKe – Ostatnie przed wakacjami (Metro)
18.06.2016 Flower Power Night – Powitanie Lata (Metro)
11.06.2016 Depeche Mode & The Cure Party (Metro)
04.06.2016 Polski Rock – Dobry Rock (Metro)
28.05.2016 Rock Night & Grunge (Metro)
27.05.2016 KaraROCKe (Metro)
14.05.2016 Rock Night (Metro)
30.04.2016 Rock Night – Wspominamy Wtorkowy Kwadrat (Metro)
09.04.2016 Rock Night (Metro)
08.04.2016 KaraROCKe & Koncert: HMDW (Metro)
02.04.2016 Polski Rock – Dobry Rock (Metro)
19.03.2016 Flower Power Night – Powitanie Wiosny (Metro)
27.02.2016 Rock Night (Metro)
13.02.2016 Valentine’s Day – Vampires’ Rock Night (Metro)
23.01.2016 Rock Night & Before Slipknot (Metro)
15.01.2016 KaraROCKe (Metro)
09.01.2016 Karnawał Rock’N’Rollowy (Metro)

31.12.2015 Sylwester Rockowo-Filmowy (Metro)
19.12.2015 Rock Night (Metro)
18.12.2015 KaraROCKe (Metro)
12.12.2015 Depeche Mode & The Cure Party (Metro)
05.12.2015 Flower Power: Jim & John (Metro)
31.10.2015 Halloween Rockowy (Metro)
30.10.2015 KaraROCKe (Metro)
17.10.2015 Rock Night (Metro)
16.10.2015 KaraROCKe (Metro)
03.10.2015 Flower Power Night (Metro)
25.09.2015 KaraROCKe (Metro)
19.09.2015 Rock Night (Metro)
11.09.2015 KaraROCKe (Metro)
05.09.2015 Depeche Mode & The Cure Party (Metro)
25.07.2015 Przystanek Woodstock 2015 – Before Party (Metro)
27.06.2015 Rockowy Początek Wakacji (Metro)
20.06.2015 Flower Power – Powitanie Lata (Metro)
19.06.2015 KaraROCKe (Metro)
06.06.2015 Rock Night (Metro)
29.05.2015 KaraROCKe (Metro)
15.05.2015 KaraROCKe (Metro)
09.05.2015 Rock’n’Roll Is King (Metro)
06.06.2015 Rock Night (Metro)
25.04.2015 Rock Night (Metro)
18.04.2015 Depeche Mode & The Cure Party (Metro)
27.03.2015 KaraROCKe (Metro)
21.03.2015 Flower Power – przywitanie wiosny (Metro)
13.03.2015 KaraROCKe (Metro)
06.03.2015 KaraROCKe (Metro)
21.02.2015 Rock’s Not Dead (Metro)
13.02.2015 KaraROCKe (Metro)
06.02.2015 KaraROCKe (Metro)
31.01.2015 Depeche Mode & The Cure Party (Metro)
30.01.2015 KaraROCKe (Metro)
17.01.2015 Rock’s Not Dead (Metro)

27.12.2014 Poświąteczna domówka (Metro)
13.12.2014 Rock’s Not Dead (Metro)
12.12.2014 KaraROCKe (Metro)
21.11.2014 KaraROCKe (Metro)
14.11.2014 KaraROCKe (Metro)
08.11.2014 Rocks Not Dead (Metro)
31.10.2014 Halloween Rockowy (Metro)
25.10.2014 Flower Power Night (Metro)
04.10.2014 Dark Entries (Metro)
06.09.2014 Rocks Not Dead (Metro)
13.06.2014 KaraROCKe (Metro)
24.05.2014 Flower Power Night (Metro)
23.05.2014 KaraROCKe (Metro)
17.05.2014 Muzyczne Grillowanie (Metro)
16.05.2014 KaraROCKe (Metro)
10.05.2014 Rock Night (Metro)
25.04.2014 KaraROCKe (Metro)
24.04.2014 Jam Session (Metro)
21.04.2014 Glany w Lany (Metro)
12.04.2014 Dark Enties – Peter Steele Tribute (Metro)
11.04.2014 KaraROCKe (Metro)
10.04.2014 Jam Session (Metro)
29.03.2014 Rocks Not Dead (Metro)
27.03.2014 Jam Session (Metro)
22.03.2014 Flower Power: przywitanie wiosny (Metro)
14.03.2014 KaraROCKe (Metro)
13.03.2014 Jam Session (Metro)
07.03.2014 KaraROCKe (Metro)
06.03.2014 Jam Session (Metro)
01.03.2014 Rock’n’rollowe Ostatki (Metro)
21.02.2014 KaraROCKe (Metro)
20.02.2014 Jam Session (Metro)
14.02.2014 KaraROCKe (Metro)
07.02.2014 KaraROCKe (Metro)
06.02.2014 Jam Session (Metro)
01.02.2014 Rock Night (Metro)
23.01.2014 Jam Session (Metro)
18.01.2014 Bitwa Muzyczna: Kazik vs Grabaż (Metro)
09.01.2014 Jam Session (Metro)
04.01.2014 Rock Night (Metro)
03.01.2014 KaraROCKe (Metro)

31.12.2013 Sylwester Rock Reggae (Metro)
21.12.2013 Muzyczna Wigilia (Metro)
14.12.2013 Flower Power Night: Jim & John (Metro)
13.12.2013 KaraROCKe (Metro)
05.12.2013 Jam Session (Metro)
29.11.2013 KaraROCKe (Metro)
22.11.2013 KaraROCKe (Metro)
21.11.2013 Jam Session (Metro)
16.11.2013 Rock Night (Metro)
09.11.2013 Rocks Not Dead (Metro)
07.11.2013 Jam Session (Metro)
24.10.2013 Jam Session (Metro)
19.10.2013 Rock Night (Metro)
12.10.2013 Rock Night (Metro)
28.09.2013 Rock Night (Metro)
06.08.2013 Ekskluzywny warsztat gitary elektrycznej LuKi „Universe” (Kawiarnia Przystań)

09.11.2012 Wydział Metalowy (Wydział Remontowy)
20.10.2012 Danse Macabre V (Mechanik)
12.10.2012 Through The Cosmic Mirrors (Wydział Remontowy)
15.09.2012 Rock Evolution (Mechanik)
01.09.2012 Danse Macabre IV (Mechanik)
24.08.2012 Rock Evolution (Mechanik)
14.08.2012 Rock Evolution (Mechanik)
11.08.2012 Danse Macabre III (Mechanik)
20.07.2012 Danse Macabre II (Mechanik)
21.04.2012 Warsztaty: Tajniki shredu – graj szybciej (Kawiarnia Przystań)

17.12.2011 Rockowisko (Mechanik)
18.11.2011 Rockowisko (Mechanik)
04.11.2011 Rockowisko (Mechanik)
08.10.2011 Rockowisko (Mechanik)
17.09.2011 Rockowisko (Mechanik)

Płyty
Ontagma – Delusion
Radio Bagdad – Retransmisje
Disweather – 4/4
State Urge – Confrontation
Last Grey Ocean – Last Grey Ocean
Sinful Carrion – Just-World Hypothesis
Czechoslovakia – Made In
I.N.D. – In Nomine Dei
Wojt i Vreen – Kandibura

Inne
Single Record Contest
Najlepszy, underground’owy videoklip muzyczny
Konkurs Soundrive Heavy Metal
Konkurs WOŚP i Soundrive.pl