Paweł Domagała

data: 21 listopada 2017, godz. 19:00
miejsce: Stary Maneż (o miejscu)
adres: ul. Słowackiego 23, Gdańsk

BILETY: http://bit.ly/PDT2-Gdansk
Bilety w cenach: 79 zł (strefa C), 99 zł (strefa B), 119 zł (strefa A) Bilety dostępne na: www.goodtaste.pl, www.bilety24.pl, www.eventim.pl, www.kupbilecik.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt, Media Expert i Saturn

Po ogromnym sukcesie wiosennej trasy koncertowej, na którą bilety wyprzedały się na długo przed pierwszym koncertem, Paweł Domagała przygotował dla fanów jesienną, znacznie dłuższą serię koncertów.

Lista miast, obejmująca ponad 20 pozycji, zawiera zarówno największe ośrodki, gdzie wielu fanom nie udało się dostać na wiosenny koncert, jak również mniejsze miasta, skąd spływały zaproszenia od licznych odbiorców, którzy chcieliby usłyszeć album na żywo.

Debiutancki album Pawła Domagały “Opowiem Ci o mnie”, który ukazał się w październiku 2016, spotkał się z gorącym przyjęciem publiczności i zyskał już stasus Złotej Płyty ? . Jesienna trasa będzie zatem okazją do celebrowania rocznicy debiutu wokalisty, który na to wydarzenie postanowił przygotować specjalne – winylowe wydanie albumu.