Rock Night: Urodziny Jacy – Zbiórka Karmy Dla Kotów i Psów

data: 22 września 2018, godz. 21:00
miejsce: Metro (o miejscu)
adres: ul. Miszewskiego 12/13, Gdańsk

Nie można „uzbierać” karmy dla wszystkich potrzebujących kotów i psów w całym Trójmieście, to niestety niemożliwe, nierealne…
Można jednak zrobić to dla kilkunastu, kilkudziesięciu!
Jeśli można, to wspólnie ZRÓBMY TO!!! :)

Pomysł zbiórki karmy jest prosty i już dwa razy wypalił w 100%!
Jaca „wymyślił”, że swoje urodziny i imprezę „Rock Night” połączy i potraktuje jako pretekst, aby zebrać jak najwięcej karmy dla potrzebujących zwierzaków.
Kilka lat temu dobrze poznał środowisko takich zwierząt i ludzi/wolontariuszy którzy się nimi opiekują. Do tych właśnie ludzi/wolontariuszy, którzy na własną rękę pomagają zwierzętom i opiekują się dużą ilością kotów oraz psów trafi cała karma zebrana podczas imprezy.
Wśród nich jest np. Pani, która prowadzi „domowe” hospicjum dla psów i kotów, obecnie ma w nim ok. 20 podopiecznych… Jest też Pani, która pomaga zwierzakom wyrzuconym na ulicę, oraz ratuje psy zza wschodniej granicy.
Potrzeby są ogromne, więc trzeba działać!

Podobnie jak w poprzednich zbiórkach wszystko będzie udokumentowane zdjęciami.
Linki do poprzednich zbiórek:
https://web.facebook.com/events/171525439956479/
https://web.facebook.com/events/335994320185770/

Dwa lata temu udało nam się wspólnie zebrać 137 kg karmy + 510 zł z wejściówek zł! :)
Rok temu zebraliśmy 145 kg karmy + 610 zł z wejściówek zł!
To super „wyniki” …ale mamy cichą nadzieję, że w tym roku będzie jeszcze lepiej! ;)

Wstępem na imprezę będzie symboliczna puszka karmy, ale zwierzaki pewnie bardzo się ucieszą jeśli to będzie np. worek, albo karton pełen karmy ;) Jeśli ktoś nie zdąży przynieść/zapomni karmy, to na wejściu odpali „dyszkę” (albo i więcej! ;) ) za którą oczywiście kupimy karmę :)

ROCK NIGHT – rockowo-metalowo-gotycka uczta do rana! :)
Solenizant zabierze Was w swój muzyczny świat i będziemy bawić się w klimatach: rock’n’roll, flower power, alternative, rock, psychedelic rock, hard rock, grunge, metal, gothic…

Podczas imprezy przewidziane są:
– szampan urodzinowy o północy!
– tańce, śpiewy i hulanki!
– światła, dymy, wizualki!

Imprezę poprowadzi:
JACA – muza/światło/wizualka.
DJ, organizator, animator muzyczny, rezydent/menadżer Klubu Metro.
Od 2009r. organizuje/gra rockowe imprezy: Rock Night, Rock’N’Roll Is King!, Flower Power Night, Depeche Mode & The Cure Party, Halloween Rockowy, Valentine’s Day-Vampire’s Rock Night, Polski Rock – Dobry Rock, Schism…
W swoich setach zawsze wierny starym mistrzom, nie zapomina o nowościach, a jednocześnie pamięta i promuje krajową scenę.

Gościnnie zagra AlkorXIII :)

Otwórzcie swoje serducha i w sobotę 22 września przybywajcie do Klubu Metro z workami pełnymi smakołyków dla kociaków i psiaków! :)
Najlepszym prezentem dla solenizanta będzie Wasza obecność (najlepiej w koszulkach „Rock Night” ;) ) i banany na mordkach, a on pewnie z wielką przyjemnością zrobi wszystko, aby dopadły Was zakwasy poimprezowe ;)