Motława, Adam Kalinowski, Glenn

data: 30 września 2017, godz. 20:00
miejsce: Hi-Fi High Five (o miejscu)
adres: ul. Wyspiańskiego 5, Gdańsk

wstęp: 10 zł

30-tego września odbędzie się premiera klipu i koncert zespołu Motława w nowym klubie Hi-Fi High Five we Wrzeszczu. Support zagra Adam Kalinowski (idol 2017), a after poprowadzi legendarny Glenn „glennSKii” Meyer. Będzie się działo!

Line-up:
20:30 – Adam Kalinowski
21:30 – Premiera Teledysku „To jeszcze nie koniec”
22:00 – Motława
23:00 – After by mC glennSKii

MOTŁAWA
Gdański zespół, który w ubiegłym roku zadebiutował płytą „Latawce‘’ wraca do nas po przerwie w zupełnie innym wydaniu. Po perturbacjach związanych ze zmianą składu i rozstaniem się z poznańską wytwórnią Rock-Art panowie z Motławy wydają nowy singiel zatytułowany „To jeszcze nie koniec”.

Już jako niezależny byt, muzycy zdecydowali się nagrać nowy numer w całkowicie analogowym studiu u znanej postaci polskiej sceny muzycznej – Piotra Prońko.

Pozostając w oldschool’owym klimacie poszli krok dalej i nagrali analogowy klip! Teledysk zrealizował i wyreżyserował wspólnie z liderem grupy – Arkiem Królakiem – gdyński artysta Grzegorz Michalik. Główną rolę zagrała Klaudia Przetacka.

„Mało który zespół decyduje się nagrywać na taśmę, a kręcenie analogowych teledysków wyszło z mody na początku XXI wieku. Uważamy, że mimo rzeczywistych trudności związanych z pracą bez komputera efekt końcowy wart jest włożonej w to pracy. Wychowaliśmy się na zespołach lat 90tych, w związku z czym jasne są nasze inspiracje i cel, w którego kierunku zmierzamy” – mówią muzycy.

ADAM KALINOWSKI
Kim jest Adam Kalinowski? Takie pytanie z pewnością zadało sobie sporo osób podczas emisji premierowego odcinka pierwszej od 11 lat edycji programu Idol w Polsacie. Okazuje się, że wokalista opublikował już całkiem sporo nagrań, które można znaleźć na jego kanale w serwisie YouTube. Jak sam przyznał, Nirvana wcale nie jest jego ulubionym zespołem. W programie doszedł do ścisłego finału i zajął V miejsce.

Pochodzący z Łomży 22-latek jest za to wielkim fanem m.in. Alice In Chains czy Alter Bridge. Adam aktualnie mieszka Trójmieście i to właśnie tam spełnia się w roli wokalisty hard rockowej grupy W8.

Na koncercie bedzie można usłyszeć liczne szlagiery rockowe takich grup jak Guns n Roses czy Pearl Jam, akustyczne aranżacje utworów rockowych i popowych, ale też autorskie utwory.