Night of Rock: Łosoś, Konsternacja

data: 6 października 2017, godz. 20:00
miejsce: Hi-Fi High Five (o miejscu)
adres: ul. Wyspiańskiego 5, Gdańsk

wstęp: 10 zł

Łosoś to trójmiejska grupa grająca muzykę z pogranicza rocka, popu, alternatywy. Nasze występy łączą w sobie łagodność akustycznych brzmień z rockowymi kompozycjami, nowoczesnymi rozwiązaniami muzyki elektronicznej.

Zaczęliśmy w grudniu 2014 roku. Do tej pory na swoim koncie mamy dwa albumy EP, który możecie odsłuchać w dziale MP3 oraz jeden wydany singiel pt. „Fly High”. Kilkanaście niezależnych koncertów, które poszerzają naszą Łososiową rodzinkę. W skład Łososia wchodzą:

Paweł Krześniak- wokal, gitara
Wojciech Bukwaś- instrumenty perkusyjne
Damian Rejniak – gitara, elektronika
Tomasz Targański – bas
Krzysztof Dziemidzik – instrumenty klawiszowe, elektronika

Zespół Konsternacja powstał w wyniku wielkich marzeń 4 kumpli, którzy czerpią z grania niesamowitą przyjemność. Podczas swojej krótkiej, jak dotąd działalności udało się supportować znaną grupę LemOn podczas WOŚP tego roku. Wielu osobom spodobał się styl oraz muzyka zespołu, co tylko dodało więcej motywacji do dalszego tworzenia! W między czasie wokaliście zespołu (Wiktor Dyduła) udało się dotrzeć do etapu „Teatr” w popularnym programie telewizyjnym „Idol”, dzięki czemu powiększyło się grono zainteresowanych muzyką Konsternacji.
„Wielkie serce do muzyki, odwaga i determinacja to cechy, które wplatamy w każdą próbę i koncert”.
Za kompozycje muzyczne w większości odpowiedzialny jest Mateusz Cebula (gitara elektryczna), rytm na bębnach wybija Łukasz Osiński, na gitarze basowej Łukasz Tomaszewski, a wokalistą i twórcą tekstów jest wspomniany wcześniej Wiktor Dyduła.
„Gramy krótko, ale za to słabo i przyjście na nasz koncert to jak plucie pod wiatr”, ale jak to mówią być może warto czasem zrobić coś wbrew sobie, bo można się pozytywnie zaskoczyć.
Ich piosenki są zróżnicowane, co powoduje, że uczestnicy czasami bywają SKONSTERNOWANI!!!

IMPREZA
od klasycznego rocka po ciężkie brzmienia;
od zespołów legendarnych po współczesne;
od ponadczasowych hitów po utwory mniej znane;
o oprawę muzyczną zadba Mr. Robertto