Golden World Tour: Mastema, Bloody Mess

data: 20 października 2017, godz. 20:00
miejsce: Hi-Fi High Five (o miejscu)
adres: ul. Wyspiańskiego 5, Gdańsk

wstęp: 10 zł

W czasie koncertu na barze będzie stała puszka do której będzie można wrzucać kasę dla zwierzaków ze schroniska w Gdańsku. Można też przynieść karmę dla psów i kotów.

MASTEMA
Zespół narodził się w 2010 roku. Nie było łatwo. Przez 3 lata grupa borykała sie z różnymi problemami mimo to w 2012 roku zarejestrowano pierwszy materiał w czeluściach Monroe Sound Studio. Zwie się on „The Murderer’s Tale”. Recenzenci oraz słuchacze zaczęli określać kierunek zespołu jako old school death metal. Po okresie stagnacji Nastąpił gwałtowny rozwój co zaowocowało koncertami. MASTEMA dała popis wielokrotnie miażdżąc myśli fanów. W Następnych latach zespół dojrzewał i grał wprowadzając w stan euforii publiczność przed gwiazdami z różnych zakątków świata takich jak: Niemcy, Grecja, Meksyk czy Brazylia. Nie gardził przy tym supportowaniem zespołów z Polski. W 2012 zarejestrowano pierwszy materiał w czeluściach Monroe Sound Studio. Zwie się on „The Murderer’s Tale”. Recenzenci oraz słuchacze zaczęli określać kierunek zespołu jako old school death metal. Krzepnąc trochę w odmętach koncertów, MASTEMA odwiedzając ponownie tą samą świątynię dźwięków Monroe Sound Studio, rejestruje drugi materiał pod tytułem „Golden World”. Oba albumy ukazały się na nośnikach fizycznych pod koniec marca2017 za sprawą wytwórni Via Nocturna.

Obecny skład zespołu:
Peter – wokal
Phobos – gitara, wokal
Rufous – gitara
Deer – bass
Kriss – perkusja

BLOODY MESS
Zespół metalowy z Warszawy grający muzykę rytmiczną i melodyjną z szeroką gamą stylów wokalnych i utworami śpiewanymi w języku angielskim.

Obecny skład zespołu:
Alex Stroganov – vocal
Przemek Janusz Gracel – guitars
Krzyś Rychlewski – bass
Andrzej Killer Keler – drums