Night of Rock: In My Pocket, Where Is Jerry, The Bee's Knees

data: 13 października 2017, godz. 19:30
miejsce: Hi-Fi High Five (o miejscu)
adres: ul. Wyspiańskiego 5, Gdańsk

wstęp: 10 zł

IN MY POCKET
Zespół powstał z inicjatywy grupy przyjaciół w 2010 roku w trójmieście. Przez ten czas zdążyli zagrać kilkadziesiąt koncertów, w tym na takich wydarzeniach jak Euro 2012, Technikalia czy Delfinalia.
Stylistyką nie odbiega daleko poza gitarowe granie inspirowane brytyjską i amerykańską sceną rockową. Brudne gitary mieszają się tutaj z hałaśliwą perkusją, tworząc kompozycje, w których to melodia odgrywa największą rolę.
W 2017 roku ukazała się debiutancka płyta Calm Before The Storm, której premiera miała miejsce na antenie Radia Gdańsk.
Zespół został doceniony mi. przez jurorów Red Bull Tourbus, portal T-Mobile Music, czy Magdę Jethon, szefową Programu 3 Polskiego Radia.

WHERE IS JERRY
W czerwcu wydali swoją debiutancką płytę „Bang! Bang!”, zrealizowaną przez Jana Galbasa w „Highwave studio”. Baczni obserwatorzy lokalnej sceny muzycznej znają ich jednak doskonale z wielu koncertów, a także z wcześniejszych wcieleń poszczególnych muzyków (Kevin Arnold, Line-In 01). W ich muzyce jest brudno, garażowo, oszczędnie w stosowanych środkach, ale czuć także powiew wyspiarskiego powietrza.

THE BEE’S KNEES
Indie rockowy zespół z Trójmiasta, założony w lipcu 2016. W ich muzyce czuć słoneczną plażę, blask jasnego księżyca, szekspirowskie romanse i przyjaźn jaką tworzą ze sobą członkowie tej grupy. Są w trakcie przygotowania debiutanckiej EP’ki, której będzie można posłuchać już tego lata. Dajcie się porwać ich muzyce i bawcie się dobrze!

IMPREZA
* od klasycznego rocka po ciężkie brzmienia;
* od zespołów legendarnych po współczesne;
* od ponadczasowych hitów po utwory mniej znane;
* o oprawę muzyczną zadba Mr. Robertto