StoneRiver, White Room

data: 14 października 2017, godz. 20:30
miejsce: Drugi Dom (o miejscu)
adres: ul. Pułaskiego 6, Gdynia

wstęp wolny

W sobotę 14 października naszą DOMową piwnicą zawładną gitarowe riffy i donośne wokale – zapraszamy wszystkich trójmiejskich miłośników prawdziwego rockowego grania na koncerty zespołów StoneRiver oraz White Room. Tej nocy odpoczywamy od elektroniki, ale i tak będzie ogggień!

StoneRiver (Gdynia)
Napędzani pasją do muzyki. StoneRiver to energetyczna mieszanka klasycznego hard rocka doprawionego szczyptą heavy metalu, polana na koniec bluesowym sosem. Gramy to co lubimy – bez kompromisów, bez oglądania się na trendy. Szybko, wolno, dużo, mało … co za różnica?

White Room (Wejherowo)
Zespół White Room powstał w 2006 roku. Muzycy grali wcześniej w wielu trójmiejskich formacjach. Długi staż w kapelach grających blues, punk, hard rock czy heavy metal, a także muzykę klasyczną przyczynił się do innego spojrzenia na muzykę. Ten swoisty konglomerat tworzy właśnie muzykę White Room, która oprócz echa lat 60, 70 i 80 zawiera także współczesne brzmienia kapel rockowych. Zespół swoje inspiracje czerpie podglądając takie kapele jak : Grand Funk, Steppenwolf, Motorhead, a także polskie grupy bluesowe : Dżem czy Breakout. Grupa obok własnych kompozycji gra covery z lat 60, 70 i 80 w własnych, czasami odbiegających od oryginału aranżacjach. W ciągu kilku lat działalności zespół zagrał ponad 400 koncertów.