One Future, Tersha, Revan

data: 24 listopada 2017, godz. 19:00
miejsce: Hi-Fi High Five (o miejscu)
adres: ul. Wyspiańskiego 5, Gdańsk

bilety: 10/15 zł

ONE FUTURE
Zespół rockowy One Future z Miastka. Uczestnik programu Must Be The Music oraz zdobywca wielu nagród w przeglądach i festiwalach rockowych w Polsce. Promuje właśnie swój debiutancki long play, który ukazał się na początku marca 2017 roku pod nazwą, „Możesz Wszystko”. Płytę cechuje energetyczna muzyka oraz pozytywne teksty o nadziei i sensie naszego istnienia.

TERSHA jest kapelą założoną w 2012 roku w Gdańsku. Kapelę charakteryzuje dynamiczna muzyka na pograniczu heavy, power oraz thrash metalu. Od 2017 roku zespół gra w składzie: Krzysztof Głażewski (wokal), Krzysztof Ciupa (gitara), Tomasz Nakielski (bas) oraz Grzegorz Warszawik (perkusja). W 2017 roku zespół wydał EP-kę zatytułowaną „Druglord”, pół roku później zostaje wydany debiutancki album długogrający pt. „Aim And Fire”, zawierający jedenaście utworów.

REVAN
Revan to zespół z Gdyni, założony w 2013 roku. Krótko o nas – gramy konkretnie, nie bierzemy jeńców. Heavy metal, stoner, funk, rock n’ roll – to wszystko usłyszysz w naszych utworach.

Zespół tworzą:
Dominik Niklas – gitara, wokal
Roman Walczak – gitara
Bartosz Kamedulski – bas
Łukasz Skotarek – perkusja