Po Prostu, Lamia Reno, Niters

data: 17 listopada 2017, godz. 20:00
miejsce: Pub Torpeda (o miejscu)
adres: ul. Nałkowskiej 3, Gdańsk

wstęp: 15 zł

PO PROSTU
Tej kapeli nie trzeba specjalnie przedstawiać. Żywa legenda polskiego Punk Rocka, nieszablonowe teksty wokalisty Szczepana to wizytówka zespołu. Raczą swoją muzyką nieprzerwanie od lat osiemdziesiątych. Nic dodać nic ująć.

NITERS
Kapela powstała w 2002 roku w Olsztynie. pierwszy skład: Mąka – vokal, Adam – gitara/vokal, Wariat – bas/vokal, Kaczy – bębny.
Przez kapele przetoczyli się też: Foryś – gitara, Schabik – gitara/wokal, Woźny – gitara/wokal, Tomek – gitara/wokal

Obecny skład to:
Ozos – gitara, Wariat – bass/vokal, Gonzo – perka, Milord – vokal
W 2007 wydana została płyta „NIC NAS NIE PACA”.

LAMIA RENO
Kapela z Gdańska. Nazwa grupy jest oczywiście swoistym hołdem złożonym filmowi „Seksmisja” i jednej z jego głównych bohaterek.

Zespół powstał na przełomie 2010/2011 roku, w roku 2014 wydali debiutancką płytę pod tytułem „ Lamia Reno ” na której znalazło się dwanaście energetycznych rock’n’rollowych utworów orbitujących od rocka do punk rocka, pomiędzy 2014 a 2015 rokiem zespół zagrał kilka koncertów a kilka utworów z debiutanckiej płyty dzięki dużej dawce energii, ciekawym aranżom i interersującym tekstom jak tytułowa „ Lamia Reno ”, „ Dzieciaku ” , „Tereska” czy ich adaptacja szantowych klasyków „ Bitwa ” i „24 Luty” stało się bardzo popularnych wśród słuchaczy i często granych przez nich na bis.

W grudniu 2015 wydali singiel „ Idą Święta ” który był zwiastunem delikatnych zmian w stylistyce muzycznej, kierując w stronę mocnego rocka. Równocześnie z wydaniem singla w zespole doszło do przetasowania składu, odszedł perkusista i drugi gitarzysta a ich miejsce zastąpili nowi muzycy nadając grupie nowy, świeży charakter.

W obecnym składzie zagrali już szereg koncertów i stworzyli trzy nowe utwory pod kątem drugiego krążka. Tegoroczny uczestnik międzynarodowego konkursu muzycznego EMERGENZA, gdzie w finale regionalnym zajęli trzecie miejsce wzbudzając swoimi występami dużo entuzjazmu wśród publiczności jak i Jury.

Obecny skład zespołu :
Cinek – wokal gitara
Dudek – bas wokal
Lewy – gitara wokal
Dziki – perkusja