Dead Saint's Bitch

data: 27 stycznia 2018, godz. 20:00
miejsce: Topos Cafe (o miejscu)
adres: Al. Niepodległości 804 A, Sopot

wstęp: 10 zł

Wskutek zawirowań personalnych nagrany latem 2017 roku album NUMB3RS nie doczekał się promocji w postaci trasy koncertowej. Szczęśliwie po pół roku zespół wreszcie zapełnił wakat na stanowisku basisty i postanowił uczcić ten fakt mini trasą po Pomorzu, którą zaczął 5. stycznia w Gdańsku w towarzystwie grup Tersha i Sain i od tego czasu przynajmniej raz na tydzień koncertuje. W najbliższą sobotę będzie nie inaczej, a dodatkowo prawdopodobnie można spodziewać się atrakcji specjalnych w wykonaniu zaproszonych gości…

Skład zespołu:
Kamila Haas – vocals,
Bartek Krzyżyński – guitars,
Wojtek Chmielewski – drums
Dominik Chojnacki – bass

Grupa reprezentuje konglomerat wartości nihilistyczno-hedonistycznych. Stylistyka kompozycji oscyluje wokół brzmień nasuwających skojarzenia z kowalstwem artystycznym. Obok tradycyjnego tworzywa w postaci żelaza, stali i metali kolorowych pojawiają się również pierwiastki spuścizny muzycznej słusznie minionych pokoleń, a wysoki poziom technik szarpanych z powodzeniem wywołuje ekstazę nerwową wśród spragnionych wrażeń uczestników naszych niebożnych nabożeństw.

W warstwach lirycznych zgłębiamy praktyczne aspekty filozofii postmodernizmu, które wprowadzamy w czyn spędzając długie jesienne wieczory na dekonstrukcji zwłok z okolicznych miejsc pochówku i wyciu do księżyca w nadziei na odnalezienie sensu życiowej wędrówki. Natomiast w cieplejszych porach roku żeglujemy po egzotycznych akwenach w towarzystwie najsłynniejszych gwiazd rozrywki dla dorosłych.