Chevy

data: 15 marca 2018, godz. 20:00
miejsce: Wydział Remontowy (o miejscu)
adres: ul. Doki 1, Gdańsk

bilety: 20/25 zł

Chevy koncertuje ponownie!
Pełny repertuar z debiutanckiego albumu – melodyjny, mroczny rock i historie z zakamarków męskiej duszy – to wszystko wiosną w wybranych miastach w Polsce.
Nie zabraknie nowości i muzycznych niespodzianek!

Chevy – nowy projekt muzyczny Łukasza Drapały, zaprezentuje materiał, który znajdzie się na najbliższym wydawnictwie zespołu pt. „Feniks”, które w 2017 promowały cztery utwory. Pierwszym opublikowanym singlem, wyprodukowanym przez Andrzeja Karpia, Andrzeja Puczyńskiego i Tomasza Kasprzyka, był utwór „Lilith”, który zadebiutował na antenie Antyradia. Dwa kolejne single zespół wyprodukował z Tomaszem „Zedem” Zalewskim. Utwór „Król”, po ponad sześciotygodniowej obecności na największej liście rockowych przebojów w Polsce – Turbo Top, został nominowany do udziału w plebiscycie na „Najlepszy Polski Przebój Roku 2017” według słuchaczy i dziennikarzy Antyradia. Utwór „Nienawidzę” nadal można usłyszeć na antenie Eski Rock. Ostatnim singlem roku 2017 był utwór „Świt”, którego produkcją zajęli się ponownie Andrzej Karp, Tomasz Kasprzyk i Andrzej Puczyński. Chevy został również nominowany w plebiscycie „Zespół roku 2017″ organizowanym przez portal Fabryka Zespołów. Po ciepłym przyjęciu na koncertach w całej Polsce w 2017 roku kwintet wyrusza podbić nowe rzesze fanów i zaprezentować oprócz materiału z debiutanckiej płyty kilka nowych kompozcji i ulubione coverowe melodie autorstwa m.in.: Davida Bowie, Anthonego Hamiltona, czy Awolnation.

W skład zespołu oprócz Łukasza Drapały wchodzą Tomasz Jóźwiak, Marek Szul, Paweł Rozmarynowski i Marcin „Martinez” Prążyński, muzycy współpracujący m.in. z: Damianem Ukeje, Natalią Przybysz, My Riot, Kubą Płuciszem i Goście, Chemią, Gru Zyraju oraz OHO!KOKO.