Northern, Tiberius, Fear of Blood, Slave to Hatred

data: 23 marca 2018, godz. 19:00
miejsce: Hi-Fi High Five (o miejscu)
adres: ul. Wyspiańskiego 5, Gdańsk

Koncert rozpoczyna Slave to Hatred, debiutująca trójmiejska kapela wyśmienicie łącząca w swojej muzyce melodię z solidnym, death metalowym ciężarem! Panowie wypuścili niedawno EP, do której odnośnik na pewno znajdziecie na ich fanpage:
https://www.facebook.com/Slavetohatred/

Zaraz po STH na scenę zawita znany już w Trójmieście Fear of Blood – kto miał okazję zapoznać się z twórczością zespołu doskonale wie, że techniczne granie i ciężar łączą się tutaj z hipnotyzującymi, mrocznymi melodiami. Obecnie FoB promują demo „The Fear Begins” oraz nagrywają długograjkę.
Zespół klasyfikowany był już prawdopodobnie do każdej możliwej odmiany metalu. Jak jest na prawdę? Przekonajcie się sami przychodząc na koncert i odwiedzając fanpage:
https://www.facebook.com/fearbandpl

Jako trzeci wystąpi przed wami bydgoski Tiberius – odbiegamy nieco od deathowego grania, choć nie oznacza to że traci ono ciężar. A na pewno nie jakość. Panowie z Tiberiusa niedawno wypuścili kolejną płytę – „Picture Of Your Life”, zdecydowanie wartą przesluchania, a na scenie Hi-Fi na pewno zrobią wyśmienite show – kto widział ich wcześniej, ten wie. Kto nie widział – 23 marca!
https://www.facebook.com/tiberiusofficial/

Imprezę zwieńcza trójmiejska pagan metalowa maszyna Northern.
Zespół znany jest ze swoich energicznych koncertów i ciężkiej, choć melodyjnej muzyki. Każdy występ Northern to nie tylko potężna dawka pagan death metalu, ale przede wszystkim świetna zabawa i interakcja zespół – publiczność! Chłopaki mają na swoim koncie EP „Prophecy of War”, a obecnie przygotowują się do nagrania LP.
Zdecydowanie będą fajerwerki, najpewniej w formie bombardowania orbitalnego, a na pewno solidny rozpierdol i wyśmienita zabawa w charakterystycznym, northernowym stylu. Jakim? Zobaczycie w Hi-Fi!
https://www.facebook.com/NorthernBandPL/