We Hate Roses, Highfly

data: 26 kwietnia 2018, godz. 21:00
miejsce: SPATiF (o miejscu)
adres: ul. Boh. Monte Cassino 52, Sopot

wstęp wolny

WE HATE ROSES to trzy dziewczyny i bębniarz. Grają surowy, melodyjny grunge z elementami punka i stonera. Są wściekli, smutni, ładni, brzydcy, marudni, pobudzeni i robią z tego muzykę. Świetnie się bawią. Inspiracją jest wszystko, dosłownie – wszystko, każdy wyrósł w nieco innym klimacie, ale na założenie zespołu największy wpływ miały takie kapele z lat 90 tych jak L7, Hole czy Nirvana. Do tej pory zespół zagrał wiele koncertów, wydał d.i.y. EPke TRINITY i zdążył na dobre zagościć na polskiej scenie muzycznej. Na ostatniej prostej jest LP BITCHCRAFT.

facebook.com/wehaterosesgrunge

HIGHFLY to absurdalna mieszanka stonera, funku, grunge’u, rock n’rolla i połamanych riffów. Jesteśmy fanami metod DIY ), toteż wszystko od nas, co możecie zobaczyć lub usłyszeć, jest nieco niedorobione. Lubimy grać głośno, brudno i chaotycznie. W zasadzie nauczyliśmy się to robić dopiero w tej kapeli, chociaż każdy miał parę wcześniej.

W 2017 wydaliśmy EP „OR DIE” i kilka niskobudżetowych produkcji audiowizualnych. Prawie od początku działalności regularnie koncertujemy, także mamy ciut doświadczenia.

www.highflyordie.bandcamp.com
www.facebook.com/highflyordie