Night of Rock: FMR, Request, Restless Sea, Subra

data: 21 kwietnia 2018, godz. 19:00
miejsce: Hi-Fi High Five (o miejscu)
adres: ul. Wyspiańskiego 5, Gdańsk

wstęp: 5 zł / po koncertach free

FMR
Fly My Ravens. Efemera. Efemeryczny.
Witajcie w naszym świecie. Podzielimy się z Wami opowieściami o Nocy i Świetle. Muzyka będzie ciężka jak wzmacniacze i ulotna jak prąd w nich płynący. Przybywajcie więc do naszej świątyni przemierzać przestrzeń razem z nami.
Ze śmiertelnie poważnym przymrużeniem oka:
Slavomiro Vonzo – gitara, wokal
Magda Lena – perkusja
Hastur – gitara basowa, wokal
Skromny Szachista-gitara

REQUEST
Zespół, który jak twierdzą sami członkowie, powstał gdy w pewnym miejscu spotkało się kilka żywiołów czerpiących inspiracje z różnych nurtów muzycznych. Muzycy grają w obecnym składzie od około roku. Próby odbywają się w gminnym budynku w Skowarczu. Request pracuje nad własnym repertuarem, tworząc utwory na pierwszą płytę utrzymaną w rockowych klimatach. Muzycy to w większości samoucy, którzy pomimo często różnych zdań i odmiennych pomysłów na aranżację utworu, potrafią znaleźć konsensus. Mają swoje zdanie i wiedzą co chcą osiągnąć. Trzeba przyznać, że jak do tej pory idzie im całkiem nieźle.
Wokalistką jest Magda Kozłowska. Pierwsze dźwięki z instrumentów wydobywała pod okiem Mariusza Przybylskiego. Jest autorką tekstów i muzyki. Na perkusji gra Krzysztof Zięba. Uderza w nią mocno i pewnie a z jego twarzy uśmiech nie znika. Basistą jest Piotr Kaczorowski. Potężny bas czuć mocno w piersi i na długo pozostaje w pamięci po skończonym koncercie. Piotr jest także autorem tekstów i muzyki. Na gitarze prowadzącej gra Damian Redzimski. Jest motorem napędowym całej grupy. Zorganizował kilka gigów i nie spoczął na laurach. Komopnuje muzykę a ze sceny usłyszymy jego mocną gitarę i delikatne harmoniczne solówki.

RESTLESS SEA
Pomorska grupa muzyczna reprezentująca szeroko pojętą muzykę rockową. W brzmieniu zespołu można się doszukać takich gatunków jak: Hard rock, Post-rock czy Prog-rock. Założona przez Adama Szczepańskiego(Perkusja), Sławomira Muszkę(Gitara basowa) i Mateusza Ostapiuk(Gitara elektryczna) grupa muzyczna od początku istnienia stawiała nacisk na ciekawą fuzję na pozór skrajnych gatunków muzycznych. W późniejszym czasie grupę zasilili Klaudia Kułakowska(Wokal) i Kamil Podbielski(Klawisze) za teksty w zespole odpowiada Wejherowski artysta, poeta Maciek Kotłowski.
Restless Sea to mieszanka różnych pokoleń muzyków, jest jak niespokojne morze, potrafi być gwałtowne jak i delikatne i spokojne. W naszej muzyce każdy znajdzie coś dla siebie. Do zobaczenia na koncertach.
W skład zespołu wchodzą:
Klaudia Kułakowska – Wokal
Mateusz Ostapiuk – Gitara
Sławomir Muszka – Bass
Kamil Podbielski – Klawisze
Adam Szczepański – Perkusja.
Za teksty odpowiada Wejherowski poeta Maciek Kotłowski.

SUBRA
Zespół z trójmiasta grający klimatyczny rock-metal, w którego skład wchodzą osoby, których połączyła fascynacja do muzyki, tj.:
Ewa – wokal
Marcin – bas
Bartek – perkusja
Michał – klawisze
Paweł – gitara
Adam – gitara
Każdy z nas ma inne preferencje muzyczne, ale próbujemy połączyć je w jedną całość i zawrzeć w naszych utworach.

IMPREZA:
* od klasycznego rocka po ciężkie brzmienia;
* od zespołów legendarnych po współczesne;
* od ponadczasowych hitów po utwory mniej znane;
* o oprawę muzyczną zadba Mr. Robertto