Gorączka Piątkowej Nocy

data: 1 czerwca 2018, godz. 21:00
miejsce: Metro (o miejscu)
adres: ul. Miszewskiego 12/13, Gdańsk

wstęp: 10 zł

Klub Metro zaprasza na całkiem nową, pachnącą świeżością nadchodzącego lata imprezę, a premiera nie przypadkowo zaplanowana jest na 1 czerwca, bo przecież wszyscy jesteśmy „dzieciakami”! :) Gorące tańce na parkiecie! Gorąca atmosfera w klubie! Gorące hity! Jednym słowem nastąpi „Gorączka Piątkowej Nocy”! :)

Będzie można uprawiać tańce na parkiecie przy specjalnie wyselekcjonowanych przebojach minionych dekad takich gatunków jak: Pop, Funk, Rock’N’Roll i Rock! :)

Zadbamy o to, abyście podczas szaleństw na parkiecie nie odwodnili się i na barze będzie czekał na Was duży wybór piwka w dobrej cenie, super drinki i shoty, oraz inne napoje rozluźniająco-rozweselające :)

Imprezę poprowadzi:
JACA – muza/światło/wizualka. DJ, organizator, animator muzyczny, rezydent/menadżer Klubu Metro. Od 2009r. organizuje/gra imprezy: Rock Night, Rock’N’Roll Is King!, Flower Power Night, Depeche Mode & The Cure Party, Halloween Rockowy, Valentine’s Day-Vampire’s Rock Night, Polski Rock – Dobry Rock, Schism… W swoich setach zawsze wierny starym mistrzom, nie zapomina o nowościach, a jednocześnie pamięta i promuje krajową scenę.