Acoustic Night with Ed Sheeran (Paulina Lenda & Piotr Kozub)

data: 27 maja 2018, godz. 20:00
miejsce: Mechaniczna Pomarańcza (o miejscu)
adres: ul. Do Studzienki 61, Gdańsk

wstęp: 25 zł

Zapraszamy serdecznie na wieczór z utworami Eda Sheeran’a, jednego z największych songwriterów naszych czasów.

Największe hity brytyjczyka, takie jak „Shape of you”, „Perfect”, „Thinking Out Loud” i inne, usłyszymy w wykonaniu wokalistki Pauliny Lendy oraz gitarzysty Piotra Kozuba już 27.05. w Mechaniczna Pomarańcza w Gdańsku!

Duet tworzy parę na scenie i w życiu, dzięki czemu podczas koncertów potrafią stworzyć intymny klimat, opowiadając historie zawarte w tekstach, ale i przekazać słuchaczowi ogromną dawkę emocji i energii, która wypływa z tej dwójki. Wisienką na torcie będzie możliwość wysłuchania autorskich utworów duetu Our House By The Lake, któremu poświęcają się na co dzień. Para wykona kompozycje z debiutanckiego albumu, którego realizacja była możliwa, dzięki środkom zebranym na akcji crowdfundingowej poprzez portal Wspieram.to. kilka miesięcy temu i który będzie miał premierę jeszcze w tym roku.

Paulina Lenda – wokalistka, autorka tekstów i muzyki.
Muzycznie w projektach solowych bardzo dużo czerpie z akustyki.
W 2014r. odbyła się premiera Jej debiutanckiej, akustycznej płyty „Wolf Girl”. Obecnie wokalistka pracuje i skupiła się nad solowym projektem elektronicznym pod pseudonimem LEANDA
oraz nad zespołem OHBTL, który współtworzy ze swoim partnerem, gitarzystą Piotrem Kozubem.

Piotr Kozub – gitarzysta, wokalista, autor tekstów i muzyki.
Muzyczną drogę rozpoczął dzięki swojemu tacie, także muzykowi.
W swojej twórczości zawiera elementy bluesa, folku oraz muzyki akustycznej oraz etno. Wraz z bluesowym duetem Manfredi & Johnson wydał w roku 2017 debiutancką płytę “Bright and Brave”.
Obecnie swoją całą muzyczną uwagę skupia wokół duetu Our House By The Lake, który współtworzy ze swoją narzeczoną.