Krzysztof Cugowski i Bracia

data: 5 października 2018, godz. 19:00
miejsce: Gdynia Arena (o miejscu)
adres: ul. Kazimierza Górskiego 8, Gdynia

Już 5 października na jednej scenie spotkanie dwóch muzycznych pokoleń, legendy polskiej sceny – Krzysztofa Cugowskiego oraz znanego z mocnych riffów i rockowych ballad – zespołu BRACIA.

Podczas ponad dwugodzinnego show usłyszymy największe przeboje słynnego wokalisty i wielkie hity wylansowane przez frontmanów zespołu Bracia, Piotra i Wojtka Cugowskich.

Krzysztof Cugowski – współzałożyciel i wokalista legendarnej Budki Suflera. Zespołu, który przez czterdzieści lat lansował wielkie hity i bił rekordy sprzedaży płyt. Koncertował na całym świecie, m.in. w nowojorskiej Carnegie Hall. Ma na swoim koncie współpracę z Rayem Wilsonem (Genesis), Stevem Lukatherem (Toto) czy Marcusem Millerem (grał m.in. z Milesem Davisem i Arethą Franklin). Tego wieczoru zaśpiewa w towarzystwie Zespołu Mistrzów, w składzie: Jacek Królik, Tomasz Kałwak, Robert Kubiszyn i Cezary Konrad.

BRACIA – zespół założony przez Piotra i Wojciecha Cugowskich. Zdobywcy wielu głównych nagród muzycznych m.in. na KFPP Opole oraz TopTrendy w Sopocie. Wokaliści niejednokrotnie współpracowali z muzykami światowego formatu m.in. z Garou, Tommy Aldrige, Jon Lord (Deep Purple). W Gdynia zaśpiewają swoje największe hity. Publiczność będzie mogła usłyszeć: „Nad przepaścią”, „Po drugiej stronie chmur”, „Wierzę w lepszy świat”, „Za szkłem” czy „Niepisane”.