Anna Wyszkoni Akustycznie

data: 22 listopada 2018, godz. 20:00
miejsce: Pokład (o miejscu)
adres: ul. Jana Pawła II 11, Gdynia

Bilety w cenie 65 zł przedsprzedaż, 70 zł w dniu koncertu, dostępne na www.kupbilecik.pl oraz na www.ticketmaster.com

Ania Wyszkoni to jedna z najbardziej cenionych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma na swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Na polskiej scenie funkcjonuje i odnosi sukcesy od 22 lat.

Najnowsza płyta na dorobku wokalistki to „Jestem tu nowa” (2017). Pochodzący z jej utwór : Nie chcę cię obchodzić” zdobył tytuł przeboju lata radia RMF FM i telewizji Polsat. Oprócz niego płytę promowały piosenki: „Oszukać los”, „Mimochodem” i „Zanim to powiem”. Album uzyskał status złotej płyty.

Wokalistka ma również na swoim dorobku albumy „Pani Pani”(2009) i „Życie jest w porządku” (2012). Obydwa osiągnęły status podwójnie platynowych. Pochodzą z nich piosenki: „Czy ten pan i pani”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, „Zapytaj mnie o to, kochany”, „Biegnij przed siebie”, „W całość ułożysz mnie”, czy nagrodzony Superjedynką za Przebój Roku 2011 „Wiem, że jesteś tam”.

Jesienią ukaże się platynowa edycja albumy „Jestem tu nowa” z dodatkową płytą „Anna Wyszkoni Akustycznie – live 2018”

Każdy koncert Anny Wyszkoni to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszy zespół doświadczonych muzyków na czele z jednym z najbardziej znanych polskich gitarzystów, Markiem Raduli. Podczas koncertów artystka wykonuje swoje największe przeboje z ponad 20 lat pracy na scenie.