Szkodniłajki: No Saints Choir, Blues Connections, The Beatles Craig Coppock

data: 6 grudnia 2018, godz. 20:00
miejsce: Metro (o miejscu)
adres: ul. Miszewskiego 12/13, Gdańsk

Co wyjdzie z połączenia Świętego Mikołaja i Wojciecha Szkodzińskiego? Powiedzieć ciężko, ale można to przecież zobaczyć. 6 grudnia w Klubie Metro koncerto-impreza odbędzie się z dwóch jakże ważnych powodów. Pierwszy – święto Mikołaja, drugi – urodziny Szkodnika czyli Wojciecha Szkodzińskiego. Warto podkreślić że impreza ma charakter otwarty. Czyli nawet jeśli nie kojarzycie typa, możecie wbić się na jego urodziny ;)

Wojciech Szkodziński to właściciel marki Technika Szkodziński która dostarcza nagłośnienie i światło sceniczne między innymi do Klubu Metro.

Kto na scenie?

No Saints Choir
Wykonują muzykę gospel. Złoty Dyplom w kategorii Chórów Rozrywkowych. Szkodziński podczas jednej z realizacji natrafił na chór No Saints. Szybko się polubili i obecnie jeździ on z chórem jako realizator koncertowy. Co sprawiło, że razem pracują? Pewnie ich muzyka płynąca prosto z serducha, gorący uśmiech od ucha do ucha i fakt, że potrafią porwać publikę w każdym wieku i każdej ilości. Tak będzie też 6 grudnia!

Blues Connections
Po prostu blues. I oczywiście Tadeusz Nalepa. Repertuar zespołu zawiera materiał z solowych płyt Nalepy jak i kompozycje grupy Breakout. Ideą powstania projektu nie jest próba wiernego odwzorowania oryginału lecz czuć w ich aranżacjach ducha tamtych czasów, ideę bluesa i bluesowych improwizacji.

The Beatles Craig Coppock
Na pewno wszyscy znają utwory The Beatles. Co ciekawe, to dzięki temu zespołowi Craig zaczął interesować się muzyką. Pochodzi z Liverpoolu, dziś jest liderem zespołu Mad in Poland. Podczas urodzin Szkodzińskiego przeniesie nas do czasów, w których muzycznie rządzili Beatlesi. A zrobi to z najlepszymi trójmiejskimi muzykami. Na samą myśl parkiet robi się gorący.

Oczywiście ogromny wybór trunków, w tym także piwo regionalne.

Zaczynamy o 20:30. Do godziny 21:30 wjazd za free, po tej godzinie wjazd 10 PLN