Nocny Kochanek, Ereles

data: 25 stycznia 2019, godz. 19:00
miejsce: Ucho (o miejscu)
adres: ul. Św. Piotra 2, Gdynia

Bilety dostępne tylko w sprzedaży online: 40 zł przedsprzedaż / 50 zł w dniu koncertu

Bilety: https://goout.net/pl/bilety/nocny-kochanek/kgsd/

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem. „Randka w Ciemność” to trzeci studyjny album zespołu Nocny Kochanek. Grupa prezentuje kolejną porcję humoru w warstwie lirycznej, tym razem skupiając się głównie na relacjach damsko-męskich. Muzycznie, album inspirowany jest ikonami gatunku: Iron Maiden, Metallica, Blind Guardian czy Manowar. Autorem ilustracji jest ponownie Robert Adler. „Randka w Ciemność” to jego czwarta okładka wykonana dla zespołu. Premiera wydawnictwa: piątek – 11 stycznia 2019. Płyty CD do nabycia na sklep.nocnykochanek.pl oraz w sklepach muzycznych i księgarniach w całej Polsce. == ERELES to nowy polski zespół rockowy, założony w 2016 roku. Członkowie tej grupy są jednocześnie wieloletnimi przyjaciółmi oraz muzykami zespołu KABANOS. Skład nowej formacji stanowi trio: Arkadiusz „Lodzia” Grochowski (śpiew, gitara), Damian „Fons” Biernacki (bas) i Marcin „Dudzik” Dudzicki (perkusja). 22 marca 2018 roku zespół wydał swój debiutancki album pt. „Krok Odwagi”. To 15 utworów utrzymanych w stylistyce rock, grunge, alternative pop i śpiewanych w języku polskim. ERELES na żywo, to mieszanka wybuchowa! Występy są pełne energii, pasji i mocy. Nazwa zespołu oznacza „zespół niespokojnych nóg”. Nie można ustać w miejscu!”>https://goout.net/pl/bilety/nocny-kochanek/kgsd/

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

„Randka w Ciemność” to trzeci studyjny album zespołu Nocny Kochanek. Grupa prezentuje kolejną porcję humoru w warstwie lirycznej, tym razem skupiając się głównie na relacjach damsko-męskich. Muzycznie, album inspirowany jest ikonami gatunku: Iron Maiden, Metallica, Blind Guardian czy Manowar. Autorem ilustracji jest ponownie Robert Adler. „Randka w Ciemność” to jego czwarta okładka wykonana dla zespołu.

Premiera wydawnictwa: piątek – 11 stycznia 2019. Płyty CD do nabycia na sklep.nocnykochanek.pl oraz w sklepach muzycznych i księgarniach w całej Polsce.

ERELES to nowy polski zespół rockowy, założony w 2016 roku. Członkowie tej grupy są jednocześnie wieloletnimi przyjaciółmi oraz muzykami zespołu KABANOS. Skład nowej formacji stanowi trio: Arkadiusz „Lodzia” Grochowski (śpiew, gitara), Damian „Fons” Biernacki (bas) i Marcin „Dudzik” Dudzicki (perkusja).

22 marca 2018 roku zespół wydał swój debiutancki album pt. „Krok Odwagi”. To 15 utworów utrzymanych w stylistyce rock, grunge, alternative pop i śpiewanych w języku polskim.

ERELES na żywo, to mieszanka wybuchowa! Występy są pełne energii, pasji i mocy. Nazwa zespołu oznacza „zespół niespokojnych nóg”. Nie można ustać w miejscu!