Apteka, Ave

data: 2 marca 2019, godz. 20:00
miejsce: Przystanek Pubstock (o miejscu)
adres: ul. Słowackiego 37, Gdańsk

Bilety
Przedsprzedaż : rezerwacji można dokonać pisząc do nas na maila ppubstock@gmail.com, w treści wpisac nalezy ilość biletów oraz imię i nazwisko osoby odbierajacej bilet/y, które będą dostepne w dniu koncertu – 20 PLN
W dniu koncertu – 30 PLN

Apteka – zespół założony przez Jędrzeja Kodymowskiego i Macieja Błasiaka w 1983 r. .
Są żywą legendą sceny niezależnej. Zawsze bezkompromisowi, cyniczni, brutalnie szczerzy, głośni. Szaleni i śmiali. Zawsze pod prąd. Zawsze na własnych warunkach.
Apteka to zespół który rozpoczął słynną trójmiejską rewoltę muzyczną. Gdy jej naśladowcy zaczęli szukać medialnego poklasku, zespół poszedł swoją – raz punkową, raz psychodeliczną, raz roztańczoną drogą. Roztańczoną, bo Apteka to nie tylko muzyczny walec ze znakomitego, ostatniego jak dotąd, albumu „Od pacyfizmu do ludobójstwa” (2012), ale też muzyka wolności i niczym nie skrępowanej zabawy z płyt „Narkotyki” (1992), „Urojonecałemiasta” (1993) i „Menda” (1995).

AVE to…
porcja solidnej alternatywy, z mocnym przekazem w tekstach i dźwiękach zahaczających o lata 90-te. Obecnie AVE promuje piosenki które znajdą się na drugiej płycie. Za pierwszy krążek zespół zebrał pochlebne recenzje od dziennikarzy i spore poparcie słuchaczy, którzy maja dość coverowych wypocin i śpiewania po angielsku. Spotkanie z AVE to żywe doświadczanie szczerej energii płynącej od ludzi którzy mają coś do powiedzenia od siebie poprzez własne teksty i kompozycje.