Distant Dream, Signal From Europa, My Little Universe

data: 8 czerwca 2019, godz. 19:00
miejsce: Wydział Remontowy (o miejscu)
adres: ul. Doki 1, Gdańsk

wstęp: 15 zł

DISTANT DREAM
Instrumentalny projekt z pogranicza post-rock/ambient metal, założony w 2017 roku, który obecnie ma na koncie dwa albumy „It All Starts From Pieces” (2017) oraz „Your Own Story” (2018). Albumy te cieszą się pozytywnym i sporym odzewem na całym świecie, o czym może świadczyć m.in. ponad milion wyświetleń na YT.

SIGNAL FROM EUROPA
Formacja powstała w 2013 roku, grająca muzykę z pogranicza post-rock’a, oraz ambientu. Od tamtej pory mieli okazję dzielić scenę z zespołami takimi jak: Sleepmakeswaves, Esben and the Witch, I am waiting for you last summer, Lost in Kiev, Sleep Party People, Izah, Spoiwo, Spiral oraz Sounds like the end of the world. We wrześniu 2016 roku światło dzienne ujrzało ich pierwsze wydawnictwo – album pt.: „Dusty Monuments” który zdobył pochlebne recenzję zarówno w kraju jak i za granicą. Na najbliższym koncercie zespół zaprezentuje nowe kompozycje z nadchodzącej płyty!

MY LITTLE UNIVERSE
Prog metalowa grupa z Gdańska założona w roku 2017. Twórczość zespołu charakteryzuje się ciężkim brzmieniem, energicznym bitem oraz przyjemnym dla ucha damskim wokalem. Zespół na swoim koncie ma nagraną epke „Alone”, która jest dostępna w sieci.