Groth, Mind Enforcer, Truckvirgin, Wasteland Thunder

data: 19 lipca 2019, godz. 18:00
miejsce: Paszcza Lwa (o miejscu)
adres: ul. Kwietna, Gdańsk

wstęp: 10 zł

Groth – Wejherowo – SLUDGE / STONER-DOOM
Brzmienie Groth to wypadkowa hardcorowych bębnów oraz brudnych ziejących fuzz(l)em partii gitary i basu. Ich repertuar oscyluje głównie wokół klimatów sludge / stoner-doom. Koncertować zaczęli jakoś we wrześniu 2017, następnie na pewien czas schowali się w odmęty zadymionych piwnic… jakiś czas temu ponownie wypełzli na powierzchnię wraz z nowym wokalistą i dopracowaną setą!

Truckvirgin – Gdynia – STONER ROCK
Stonerowa hołota powoli wyjeżdżająca z garażu, aby tchnąć w stoner rock więcej energii. Pustynny żar i spaliny z tłumików – to najlepiej opisuje klimat kreowany przez Truckvirgin.

Mind Enforcer – Gdynia – THRASH METAL
Mind Enforcer to thrashowa horda, która wyłoniła się niedawno z czeluści choasu, aby siać zniszczenie i tym samym przyczynić się do podtrzymania ducha starego metalu. Bierze to, co najlepsze w nutach oldschoolowego thrashu, dodaje do tego swąd ogni piekielnych i jazgot godny uszu samego Lucyfera.

Wasteland Thunder – Gdynia – THRASH METAL
Zespół Wasteland Thunder to nowy nabytek trójmiejskiej sceny metalowej. Chłopaki założyli zespół we wrześniu 2018 roku i właśnie próbują wystartować z hukiem, aby pokazać ludziom jak grać thrash! Esencja lat 80 połączona z młodzieńczym szaleństwem i energią, która napędza tą bandę jak tylko może!