James Button Band, Reymond, Black Sugar

data: 15 września 2019, godz. 19:00
miejsce: Pub Torpeda (o miejscu)
adres: ul. Nałkowskiej 3, Gdańsk

wstęp: 10 zł

James Button Band to trio pochodzące ze Szczecinka, inspirujące się muzyką Rock’n’Roll z wczesnych lat 70’s oraz dnia dzisiejszego. Na swój nieprzytomny sposób łączą Rock z Funkiem, Rockiem Psychodelicznym, bluesem, uderzają też mocniej. Surowa i ostra energia na scenie połączona z glam rockowym image’m, przykuwa uwagę na każdym koncercie. Od początku istnienia (2012 rok ) niezmordowanie grają występują na żywo. Uczestnicy festiwali, koncertów w klubach, nieprzespanych nocy. Zwycięzcy drugiego odcinka konkursu „Start NaGranie” organizowanego przez Trójkę Polskie Radio.

Skład:
Jakub Legan – gitara, wokal prowadzący
Anna „Ann” Kozakiewicz – bas
Kamil Kondała – bębny, wokal wspierający

Reymond
Zespół Reymond powstał w 2013 r. jako grupa z otwartym składem, głównie nastawiona na jam session. Jednak w kwietniu 2016 r. postanowiliśmy dopracować kilka własnych utworów, przy okazji wyłonił się stały skład. Nasza muzyka to mieszanka rocka, bluesa i grunge…

Black Sugar
Zespół Black Sugar powstał po koniec 2016 roku w wyniku spontanicznej decyzji dwójki młodych muzyków. Wyraziste brzmienie nawiązuje do klasycznego rocka z lat 70′. Muzyka Black Sugar łączy w sobie oryginalne riffy, surowe brzmienie basu oraz energiczną perkusję. Doświadczenie wyniesione z wspólnej przygody muzyków, poprzedzającej powstanie zespołu, zaowocowało spójną wizją kompozycji.
W utworach można dosłuchać się wpływów takich zespołów jak: Rage Against The Machine, Black Sabbath i The Black Keys. Teksty niosą ze sobą manifest młodości i dosłowny komentarz rzeczywistości.