Ogólnopolski Zlot Fanów Linkin Park

data: 20 lipca 2019, godz. 19:00
miejsce: Wydział Remontowy (o miejscu)
adres: ul. Doki 1, Gdańsk

Gdańsk kryje w sobie wiele ciekawych zakątków i atrakcji turystycznych. W te wakacje będzie kusił jeszcze mocniej! Zapraszamy Was na II Ogólnopolski Zlot Fanów Linkin Park, który odbędzie się 20 lipca 2019 roku w klubie Wydział Remontowy znajdującym się tuż pod historyczną bramą Stoczni Gdańskiej.

2 lata temu pożegnaliśmy wspaniałego wokalistę i niezwykłego człowieka, jakim był Chester Charles Bennington, wokalista LP. By uczcić pamięć o nim spotkamy się i wspólnie odśpiewamy największe hity zespołu.

Jak zwykle ekipa Linkin Park Night zadbała o atrakcje. Prócz muzyki serwowanej przed DJów, czekają Was również wizualizacje, live act, wspólne grillowanie w ogródku klubu oraz wspólne oglądanie koncertu, który zostanie wybrany w ankiecie tuż przed wydarzeniem. Całość zostanie podsumowana zdjęciem osób ustawionych w logo LP, a fotografię wykonamy przez drona.

Do zlotu jeszcze dużo czasu, wiec mamy dla Was zadanie specjalne! Wysyłajcie nam 30-sekundowe filmiki (max 1 minuta) w których opowiecie o najlepszym wspomnieniu z zespołem LP (koncert, pierwsza płyta, a może wspomnienie z naszych spotkań). Filmiki zostaną odtworzone podczas grillowania, a następnie urozmaicą również wizualizacje.

19:00 Oficjalne otwarcie imprezy
20:30 Wspólne zdjęcie ( LP ) wykonane z drona
21:00 Koncert wybrany przez publiczność
22:30 DJ set
00:00 Koncert tribute
00:30 Wspólne zdjęcie i DJ set

BILETY:
1 pula (50 sztuk) – tylko 20zł – wyprzedane
2 pula (100 sztuk) – 25zł
3 pula (100 sztuk) – 30zł
Do nabycia online:
www.kupbilecik.pl

Bilety upoważniają do wejścia do klubu.
Wstęp do ogródka – darmowy

Jak zwykle o organizacje i oprawę muzyczną zadba ekipa Linkin Park Night, czyli połączenie sił kolektywu Surprises Events Groups i DJa Crusader’a.