Protect This City, Revenge Insanity, Eltimase

data: 10 października 2019, godz. 19:00
miejsce: Wydział Remontowy (o miejscu)
adres: ul. Doki 1, Gdańsk

wstęp: 15 zł

Protect This City
Takie breakdowny, które same rozkręcają mosh pity. Protect This City nie bawi się w półśrodki. Chłopaki ze Złotowa. Grają metalcore, lubią szybkie riffy, bidony łamiące żebra i romantyczne solóweczki. Deski dzielili miedzy innymi z In Hearts Wake, Moma Knows Best, In Other Climes.

Revenge Insanity
Zespół powstał w połowie 2016 roku w Gdańsku z inicjatywy Venoma i Jasona. Wtedy ekipa miała nazwę BREATH OF REVENGE z 5 osobowym składem. Po paru perturbacjach osobowych obecnie jest to 4 osobowy skład:
Vox – Bart
Drums – Venom
Gitara – Mutant
Bass – Jason

Eltimase
Powstał w 2008 roku . Na początku funkcjonowaliśmy jako trio Diabeł(Robert Grabowski)-gitara , Hasior(Bartłomiej Haska)-gitara ,Maya(Marcin Magulski)-gary . Około roku 2010 dołączył Drebin(Andrzej Drewa) który objął posadę basisty . Niedługo później pierwszym wokalista zespołu został Młody(Piotr Karpisz).W 2015 roku do naszego składu dołączył DJ Qukla (Artur Kukliński).
Po paru latach wspólnego grania i zagraniu paru koncertów między innymi z Illusion , Fosfor , My Autumn , Hope, nastąpiły małe przetasowania w naszym składzie a najgorętszym okazało się krzesło perkusisty. Na początku roku 2016 rozstaliśmy się z Młodym a jego funkcje postanowił przejąć dotychczasowy gitarzysta Hasior a natomiast jego rolę przejął Maciej Falkowski. W 2017 roku powitaliśmy w zespole Marcina Przybilskiego grającego na garach i obecnie funkcjonujemy w składzie Diabeł , Hasior , Drebin , Qukla , Marcin.