Pucha dla sierściucha

data: 22 lutego 2019, godz. 17:00
miejsce: Medyk (o miejscu)
adres: ul. Dębowa 7, Gdańsk

wstęp: karma dla psa lub kota

Przybliżona rozpiska godzinowa:
17.00 – 17.20 Adam Van Bendler
17.00 – 19.30 uczniowie Star Project – akademia wokalu
19.30- 19.50 Ada Nikelewska solo
20.00- 20.30 Ola Kotłowska & Band
20.40 – 21.20 Arshenic
21.25 – 22.00 Po Godzinach

Adam Van Bendler
Charyzmatyczny, sceniczny wulkan energii z Trójmiasta. Historie Adama, oparte na własnych, życiowych błędach bawią do łez nawet największych smutasów. Relacje rodzinne, damsko-męskie, podróże czy nawet zwykła wizyta w sklepie, w przypadku Adama jest ciągiem sytuacyjnych żartów, opowiedzianych w mistrzowski sposób. Występuje na największych festiwalach i w najpopularniejszych programach telewizyjnych. Charakterystyczna stylówka oraz dobry kontakt z każdym rodzajem publiki, gwarantuje czysta rozrywkę na najwyższym poziomie.

Arshenic (deathrock/ alternative rockmetal / artrock)
Arshenic to alternatywny rockmetal z drapieżnym żeńskim wokalem na froncie. Muzyka Arshenic inspirowana jest takimi nurtami jak deathrock, artrock, metal alternatywny i metal progresywny.

Zespół Arshenic powstał w Trójmieście, założony przez wokalistkę Ofilię (Oliwia Bartuś-Staszak), autorkę tekstów i współautorkę muzyki zespołu. W 2011 roku Arshenic wystąpił w programie „Must Be The Music II” wykonując cover utworu Lady Gagi „Paparazzi” w wersji metalowej.
W lutym 2017 zespół wydał singiel „Monster” zapowiadający drugą długogrającą płytę zespołu. W ramach kontynuowania działalności wspierającej pomoc zwierzętom zespół nagrał teledysk do utworu w schronisku OTOZ Animals Ciapkowo w Gdyni.
Obecnie zespół przygotowuje się do wydania drugiego pełnego albumu, który pojawi się w sprzedaży w pierwszej połowie 2019 roku.

Ola Kotłowska & Band
Zespół powstał na początku marca 2016 roku z inicjatywy Oli Kotłowskiej. Swój pierwszy koncert zagrał już w kwietniu 2016 podczas Koncertu REAKTYWACJA 2016 na scenie Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie.

Obecnie w skład zespołu wchodzą: Perkusja – Jakub Sychowski, Gitara basowa – Tomasz Jeske, gitara elektryczna- Przemysław Kędziora, Paweł Świderski, wokal : Ola Kotłowska. Zespół gra około rockową autorską muzykę. Piosenka „Tu i Teraz” Była hitem Roku 2016 na antenie radia Banita Maxx mieszczące się w Watford w UK. Obecnie zespół jest w trakcie rejestrowania nowych utworów. Będzie bardzo odważnie i rockowo.

Po Godzinach
Istnienie zespołu zapoczątkował Darek. Przed 25 rocznicą założenia firmy, w której wszyscy pracujemy, zwołał grupę muzycznych pasjonatów, by zrobić niespodziankę współpracownikom. Miał być to jednorazowy incydent. Jednak zakochalismy się w tej przygodzie. I to właśnie robimy PO GODZINACH, nieprzerwanie, od ponad 3 lat. Skład grupy Po Godzinach ulegał zmianie, część wokalna skurczyła się z pięciu do dwóch osób (Ala i Marta). Dokonał się przełomowy transfer – sprzed mikrofonu za klawisze – Magda. Darek przesiada się z gitary akustycznej na elektryczną, w zależności od potrzeb, a Paweł pozostał wierny stratocasterowi.

Pojawiła się kolejna gitara elektryczna, a razem z nią grający na niej Krzysztof, Karol natomiast porzucił gitarę dla klarnetu i skrzypiec. Sekcja rytmiczna składa się jak dwie połówki serca, z gitary basowej (Łukasz) i perkusji, na której uroczo wyżywa się Łukasza żona – Magda. Nic jednak z całego projektu by nie wyszło, gdyby nie ktoś, kto jak nikt inny zna się na czarnej magii potocznie nazwanej prądem – Rafał, nagłośnieniowiec i technik.

Star Project – akademia wokalu powstała w 2013 roku w Gdańsku. Siedziba szkoły znajduje się w Gdańsku – Żabiance.

Star Project prowadzi kursy wokalne dla dorosłych specjalizując się w gatunkach od muzyki pop, przez musical, po rock i metal.

Kurs obejmuje naukę śpiewu czystego, techniki ekstremalne dla wokali metalowych, aktorską interpretację, komponowanie, ruch sceniczny oraz pracę w studio nagraniowym.

Zajęcia w Star Project kierowane są do średnio zaawansowanych wokalistów oraz dla osób, które jeszcze nie rozpoczęły swojej drogi muzycznej. Zapisy na kolejny rok szkolny odbywają się we wrześniu.