Punky Reggae live 2019

data: 29 marca 2019, godz. 19:00
miejsce: Ucho (o miejscu)
adres: ul. Św. Piotra 2, Gdynia

FARBEN LEHRE + GUTEK + ANALOGS + ERELES

BILETY:
45 PLN – do 31 stycznia 2019
50 PLN – od 01 lutego do dnia koncertu
55 PLN – dzień koncertu (29.03.19)

SPRZEDAŻ STACJONARNA:
CultureBox Gdynia, ul. Świętojańska/10 Lutego

SPRZEDAŻ ONLINE:
https://www.empikbilety.pl/Event/Punky_Reggae_Live_2019
https://going.pl/punky-reggae-live-gdynia
https://www.kupbilecik.pl/impreza-33479-punky.reggae.live.2019.gdynia.html
https://ucho.interticket.pl

UWAGA !!!
Rezerwacja MAILOWA biletów w cenie przedsprzedaży jest już uruchomiona. W mailu proszę podać: imię nazwisko, miasto koncertu i ilość biletów na adres mailowy: kalina.k666@wp.pl

PUNKY REGGAE live 2019
W ubiegłym roku na polską mapę koncertową, po kilku latach przerwy, powróciła kultowa trasa PUNKY REGGAE live. Całe przedsięwzięcie okazało się na tyle kreatywne i udane, że postanowiliśmy w tym roku ponownie wyruszyć na wspólne granie, aby na scenach wielu miast kontynuować tę jedyną w swoim rodzaju ideę. PUNKY REGGAE live to wyjątkowe wydarzenie, trafiające w różne gusta muzyczne, łączące pokolenia słuchaczy, które z założenia udowadnia, że muzyka to dziedzina, w którym nie ma miejsca na wzajemne podziały, a wręcz przeciwnie – pozytywny przekaz oraz szukanie tego co nas łączy, to coś, co skutecznie nakręca nas do dalszego działania.

Podczas PUNKY REGGAE live 2019 odwiedzimy łącznie 17 klubów w różnych zakątkach Polski. Startujemy w piątek, 22 lutego, a finał trasy odbędzie się w sobotni wieczór, 13 kwietnia 2019. Tym razem na jednej scenie spotkają się: FARBEN LEHRE, czyli pomysłodawcy całego projektu oraz – znany z poprzedniej edycji – GUTEK, ze swoim zespołem. Trzecim gościem wszystkich koncertów będą, zależnie od miasta, THE ANALOGS lub debiutujący na PRlive, zasłużony zespół CLOSTERKELLER. Każdego wieczoru wystąpi również support.