Revenge Insanity, Nobility Stalk, Satya

data: 27 lipca 2019, godz. 19:00
miejsce: Pro'Rock Pub (o miejscu)
adres: Plac Dworcowy 2, Gdańsk

wstęp wolny

REVENGE INSANITY
Powstał w połowie 2016 roku w Gdańsku z inicjatywy Venoma i Jasona. Wtedy ekipa miała nazwę BREATH OF REVENGE z 5 osobowym składem.
Po paru perturbacjach osobowych obecnie jest to 4 osobowy skład:
Vox – Silver
Drums – Venom
Gitara – Mutant
Bass – Jason

Klimaty pokrewne: Emmure, Whitechapel, Carnifex, Attila, Upon a Burning Body, Alpha Wolf.

Zagrali już z: Above The Life, Eltimase, Reymond, Anna Heron, Mastema, Bloody Mess, Meat Nation, Złośnik.

NOBILITY STALK
Zespół powstały w 2013 r. w Gdańsku. Grają szeroko rozumiany rapcore z wpływami różnych stylów muzycznych m. in. nu-metal, metalcore czy post-metal.

Kapela ma na koncie zarejestrowane dwa dema i EPkę, a obecnie pracuje nad materiałem na następne wydawnictwa. Zespół zagrał kilkadziesiąt koncertów na terenie całego Trójmiasta i jego okolicach m. in. występy przed kanadyjskim zespołem Reanimator, hiszpańskim Far’n’Hate, czy polskim zespołem Hope. Oprócz zwykłych koncertów Nobility Stalk angażuje się w akcje charytatywne grając m.in. na rzecz gdyńskiej fundacji EMIS.

Do największych sukcesów zespołu można zaliczyć nagrodę dla najlepszego studenckiego zespołu MUG 2014, a ich epka „Taedium Vitae” zdobyła miano „Najlepszej trójmiejskiej rockowej płyty 2018” wg. Rock3miasto.pl .

SATYA
powstał z inicjatywy Szymona i Tomasza Muzolf. Zespół zaczął formować się w maju 2017 roku, kiedy do składu dołączył basista Wojciech Adamczyk. 8 marca 2018 roku grupę uzupełnił wokalista Filip Cirocki.
22 września 2018 zespół zagrał swój pierwszy koncert. Od tego czasu regularna praca nad materiałem zaowocowała kolejnymi występami i (póki co) trzema zarejestrowanymi utworami.

Satya to grupa dzikusów po przejściach. Gramy metal. Nie wiemy jaki, ale gramy cali sobą. Nasze koncerty to pot, czasem nawet i krew. Nasze nagrania to emocje. Nasza muzyka to my.