Super Potwór, Danziger, Rejza, Borgia

data: 16 lutego 2019, godz. 19:00
miejsce: Paszcza Lwa (o miejscu)
adres: ul. Kwietna, Gdańsk

wstęp: 10 zł

SUPER POTWÓR (horror punk, Rumia)
To horror punkowa kapela, która straszy od 2011 roku. Naszym skromnym zdaniem, najlepszy zespół z tego nurtu w Polsce. Śpiewają o samych miłych rzeczach: o jedzeniu ludzkich mózgów, seryjnych mordercach – kanibalach i egzorcyzmach. Mają na koncie epkę „Necro Disco”, oraz długą płytę „Bistro Macabra”.

DANZIGER (melodic punk, Gdańsk)
Grający koncerty od 2016 zespół grający melodyjnego punk rocka. Do tej pory nagrali dwie epki i koncertówkę, w przygotowaniu płyta długogrająca! Na 20 koncertów, 30 z nich odbyło się w Paszczy Lwa. Powinni byli urodzić się w Nowym Jorku, a nie są znani nawet w Nowym Sączu. Inspiracje: Descendents, Bad Religion, Offspring, NOFX, Ich Troje.

REJZA (punk, Trójmiasto)
Trójmiejska grupa punkowa. Rejza na scenie to dużo utworów w krótkim czasie: 18 kawałków w mniej niż pół godziny. Teksty Rejzy poruszają ważne treści społeczne, dlatego zespół ma sporą grupę wiernych fanów.

BORGIA (punk, Wejherowo)
Brudny punk z Wejherowa. Pierdolimy autocenzurę i głośno mówimy o tym, co nas wkurwia. W naszej muzyce wyraźnie słychać inspirację nieco zapomnianą obecnie stylistyką polskiego punka lat dziewięćdziesiątych. W kilku słowach – szybko, głośno i o kurewsko poważnych sprawach. Znakomita muzyka żeby najebać się na smutno.