White Highway, Bad Taste, FMR

data: 22 września 2019, godz. 19:00
miejsce: Blues Club (o miejscu)
adres: ul. Portowa 9, Gdynia

Zapraszamy na potężne hard rockowe uderzenie na Pomorzu!
Już 22 września w Blues Club w Gdyni na jednym z koncertów promujących debiutancki album „Hittin’The Road” wystąpi White Highway oraz goście: Bad Taste. oraz FMR z Trójmiasta!

White Highway to jeden z nielicznych reprezentantów polskiego hard’n’heavy inspirowanego latami ’80 z mocnym damskim wokalem na froncie. W grudniu 2018 r. pojawił się debiutancki album grupy, który został wydany przez wytwórnię Lynx Music. Album zawiera 10 autorskich kompozycji i został doceniony przez licznych recenzentów. Pozytywna recenzja płyty została opublikowania m.in. w lutowym numerze magazynu „Teraz Rock”. W muzyce grupy pobrzmiewają echa takich wykonawców jak: Whitesnake, Def Leppard, Giant, Vixen, Saraya czy elementy muzyki filmowej, a nawet progresywnej! Aktualny materiał koncertowy zawiera utwory z najnowszego albumu długogrającego pt. „Hittin’ the road” oraz EP-ki o tytule „City Lights” wydanej w 2017 roku własnym sumptem grupy.
White Highway tworzą:
Kasia Bieńkowska – wokal, teksty,
Paweł Gromadzki – gitara,
Piotr „Dudi” Dudkowski – gitara,
Michał Dybus – bas,
Mirek Skorupski – klawisze,
Tomek Sobieszek – perkusja.

Goście specjalni:
Bad Taste.
BAD TASTE to zespół założony w 1998r. Gatunek to hard&heavy. Zespół wpisał się w historię muzyki o mocniejszym brzmieniu. Liczne koncerty w Polsce a także i za granicą wypracowały charakter zespołu. BAD TASTE to melodyjny hard rockowo heavy metalowy z polskim tekstem zespół. BAD TASTE to klasyka w tym gatunku, energia która płynie z riffów i tekstów. Kontynuacja zespołu ma na celu udowodnienie że jeszcze BAD TASTE nie umarło tym samym klasyczny hard&heavy.

FMR
FMR. Fly My Ravens. FMR. Efemera. Efemeryczny.
Trzy litery opisujące trójmiejski zespół. „Lećcie, moje kruki”.
Trzy osoby, które spotkały się, by powiedzieć kilka słów i zagrać kilka nut o Miłości i Nienawiści, Świetle i Ciemności, Rozumie i Emocji.

Slavomiro Vonzo – gitara, wokal
Magda Lena – perkusja
Mikołaj Głazowski – gitara basowa, wokal