Devil’s Note wydali EP-kę „Last Cut”

22 listopada 2014 swoją premierę miała nowa EP-ka „Last Cut” gdyńskiej formacji death metalowej Devil’s Note. Grupa powstała w 2009 roku i ma na swoim koncie demo (2010), singla (2012) oraz udane występy u boku m.in. Made Of Hate, The Black Thunder, Jinjer, Khroma, Grown Cold, Escape From, Mass Insanity czy Sinful Carrion. W marcu 2012 roku zespół wygrał krajowe eliminacje do „WACKEN METAL BATTLE POLAND 2012” oraz został wybrany jako reprezentant Polski na światowym finale, który miał miejsce na Wacken Open Air 2012 w Niemczech.

Nowa EP-ka Devil’s Note „Last Cut” zawiera 5 autorskich utworów:
1. INTRO/MORTAL SIN
2. MY FURY
3. TEMPTATION
4. LAST CUT
5. ROTTING TRUTH

Materiał został nagrany, zmasterowany i zmiksowany w toruńskim IX Studio. Za brzmienie odpowiada Michał „Urgul” Barski, znany ze współpracy m.in. z Drown My Day, Dust N Brush, Mortis Dei czy Mass Insanity. W utworach pojawiają się sample przygotowane przez Michała Staczkuna, który współpracował m.in. z Hate, Vedonist czy Minetaur. Za oprawę graficzną odpowiedzialny jest GuzikArt, który tworzył m.in. dla Ankor, Deathcaller, Hold Back The Day.

Już teraz można zapoznać się z fragmentami utworów:

Oficjalna strona zespołu: www.devilsnote.pl

Płyty do nabycia poprzez kontakt mailowy devilsnotepl@gmail.com

Warto podkreślić że nazwa Devil’s Note w wolnym tłumaczeniu na język rosyjski to Devil’s Примечание, co oznacza „Uwaga Diabeł”. Najnowszy materiał tego zespołu zasługuje na uwagę, mimo że tak naprawdę oznacza Diabelską Nutę. Recenzja płyty już wkrótce.

Devils Note