Milczenie Owiec zaprasza na 10 urodziny

Milczenie Owiec zaprasza 4 kwietnia do klubu Papryka w Sopocie (ul. Grunwaldzka 11), w którym odbędzie się impreza z okazji dziesięciolecia istnienia zespołu.

Milczenie Owiec to stabilna piątka różnorodnych charakterów: Ola Wysocka (wokal), Mateusz Sieńko (gitara el.), Hubert Koczergo (gitara el.), Łukasz Gajowniczek (bas) oraz Radek Gieremek (perkusja). Jednak nie możemy zapomnieć o osobach, które były częścią zespołu wcześniej. Stąd specjalnie na tę okazję gościnnie zaangażują się Ewa Wentland (wokal), Marcin Gdaniec (gitara el.) oraz Tomek Cybula (bas + realizacja dźwięku). Więcej o zespole na stronie www.milczenieowiec.com.

Wołamy do wszystkich fanów, sympatyków, przyjaciół i osób spragnionych melodyjnych gitarowych dźwięków! W kameralnej oprawie sopockiego klubu Papryka dokonamy muzycznej spowiedzi – a popełniliśmy przez ten szmat czasu wiele kompozycji! Powrócimy do naszej debiutanckiej płyty „Twarze” – usłyszycie oryginalne wykonania jak i akustyczne interpretacje utworów. Pokażemy Wam również, nad czym pracujemy tak ciężko obecnie.

04.04.2012 g. 21:00, Klub Papryka, Sopot
Wstęp FREE
Support & After: Boro
Wizuale: Jungs Visuals