Cold Fish, Jacob's Denial, Blind Box

data: 6 października 2023, godz. 18:30
miejsce: Pro'Rock Pub (o miejscu)
adres: Plac Dworcowy 2, Gdańsk

wstęp: 20 zł

Cold Fish
W obecnym składzie zespół Cold Fish istnieje od 1996 roku gdy zagrał swój pierwszy koncert w legendarnym klubie Burdl w Gdańsku. W 2003 ukazał debiutancki album „Fat guy in the little coat” nakładem wydawnictwa Red Elephan Records.

Trójmiejskie trio grające szeroko pojętą muzykę gitarową. Począwszy od wizerunku zewnętrznego po zawartość muzyczną Cold Fish jest specyficzną mieszanką melancholii, autoironii oraz elementów wybuchowej ekspresji. Znakomita dawka alternatywnych gitar, lirycznych melodii, poważnych słów, bez kompleksów serwująca emocje płynnej sekcji rytmicznej i przejmującego wokalu.

Po dwóch dekadach zespół przymierza się do nagrania drugiego albumu. Do tego czasu nowe utwory można usłyszeć tylko na koncertach. Muzycy udzielają się również w lokalnych składach: Wojt i Vreen oraz Umpagalore.

Jacob’s Denial
Postpandemic Melancholic Melodic Acoustic Music. Gramy muzykę rockową w formie akustycznej, ale bez klasycznego zestawu perkusyjnego. Ten jest u nas zastąpiony cajonem, rozbudowanym o perkusjonalia. Nazwa zespołu nie jest przypadkowa. Jacob’s Denial tworzą:
Martin Nowak – wokal, gitara akustyczna, autor utworów
Jakub Strzeszewski – gitara akustyczna
Adam Przybyłowski – gitara basowa
Marcin Tarasek – cajon i perkusjonalia

BLIND BOX – to zespół, który potrafi porwać publiczność swoją charakterystyczną muzyką i charyzmą sceniczną. Ich muzyka to połączenie wielu gatunków muzycznych, różnorodność sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Od pop-punkowych brzmień prosto z californijskich plaż, przez grunge’owe dźwięki pubów lat 90-tych, po współczesne metalowe energie stadionowe. To wyjątkowa okazja, by zanurzyć się w świat ich najnowszych utworów oraz przeżyć emocje razem z innymi fanami. Obecnie zespół koncertuje w ramach trasy YELLOW TOUR.

skład zespołu:
Oskar Pałasz – gitara, wokal prowadzący
Łukasz Adamkiewicz – bas, chórki
Bartek Michalczyk – perkusja, wokal wspomagający