Dezerter 40-lecie, KMKZ

data: 29 października 2021, godz. 19:00
miejsce: B90 (o miejscu)
adres: ul. Doki 1, Gdańsk

bilety: 40/55 zł dostępne na goingapp.pl

Po wyjątkowym koncercie na tegorocznym festiwalu w Jarocinie, Dezerter postanowił przedłużyć świętowanie swojej czterdziestki i zawitać ze specjalnymi koncertami do sześciu miast.

Krzysztof Grabowski o trasie: Nie mamy wielkiej potrzeby świętowania rocznic. Przez lata unikaliśmy okolicznościowych tras, koncertów i fet. Aż dotrwaliśmy do momentu, w którym liczba lat na scenie zaskoczyła nawet nas samych – stuknęło nam 40 lat nieprzerwanej działalności! Uczciliśmy to specjalnym koncertem w Jarocinie. A teraz chcemy trochę przedłużyć to nasze świętowanie i umożliwić tym, którzy do Jarocinie nie dotarli, usłyszenie na żywo kilku piosenek, do których wracamy bardzo rzadko.

Support – KMKZ
Połączenie czterech dojrzałych i doświadczonych osobowości, których mądrość, rozsądek, otwartość, spryt i ciekawość, łączy się wewnętrznie z buntem, siłą i wybuchowością. Cechy te tworzą mieszankę frontów atmosferycznych, w przyrodzie nazywanych Tajfunami, które jednak w tym wypadku, przedkładają zdroworozsądkowy powiew świeżości, ponad niszczycielski i zabójczy wicher. Agnieszka Karłowicz – wokal, Mariusz Powierża vel Pączek – gitara, Mariusz Grodzki vel GroH – bass, Grzegorz Iwaniec – perkusja