Dom Zły, Last Penan, Titanic Sea Moon

data: 24 września 2021, godz. 19:00
miejsce: Desdemona (o miejscu)
adres: ul. Abrahama 37, Gdynia

bilety: 40/50 zł dostępne na goout.net

CHROMA Music zaprasza na trasę zespołu Dom Zły promującą najnowsze EP „Śnisz bory tak gęste”. W gdyńskim klubie Desdemona zagrają:

DOM ZŁY (post metal / blackened crust, Puławy / Warszawa)
Nikomu zaznajomionemu choć trochę z polską sceną ekstremalnego grania, nie trzeba tej grupy przedstawiać. Połączenie crust, punk, sludge i post black metalu tworzy tutaj mieszankę iście wybuchową. Każdy z koncertów zespołu, to potężna dawka emocji i agresji, której nikt nie zostaje obojętny. Podczas tego występu będzie można usłyszeć utwory pochodzące z najnowszej EPki.

Last Penance (metalcore, Warszawa)
Stosunkowo świeża ekipa z Warszawy, parająca się najbardziej ekspresyjnym odłamem metalcore’u. Ich muzyka to energia i osobisty przekaz w czystej postaci. Obok tych zwolnień nikt nie przejdzie obojętnie!

Titanic Sea Moon (experimental/noise/psychedelic, Słupsk/ Elbląg)
Titanic Sea Moon tworzą muzycy wcześniej związani z chociażby: Przyzwoitość, Tornado Space Ship, Guernica Y Luno, Shitface, Ewa Braun, Najpiękniejsi, Extremis Necrosis, Wszystkie Wschody Słońca.
Grają gitarową muzykę z pogranicza shoegaze, noisu, psychodelii, minimal, ambientu, experimental. To transowe i pełne emocji, postrockowe numery, w których ambientowe obrazy przeplatają się z niepokojącym krautrockiem.