Kasia Kowalska: MTV Unplugged

data: 6 grudnia 2023, godz. 19:00
miejsce: Filharmonia Bałtycka (o miejscu)
adres: ul. Ołowianka 1, Gdańsk

KONCERT PRZENIESIONY Z 22.10.2023 NA 06.12.2023

bilety: 34art.pl

KASIA KOWALSKA – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej znanych i charyzmatycznych postaci na polskiej scenie muzycznej, na której jest obecna od 27 lat. Jej twórczość od samego początku spotykała się z ogromnym uznaniem zarówno fanów, jak i branży muzycznej.

Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród, w tym: Fryderyki, Superjedynki, statuetkę MTV European Music Awards „Dla najlepszego polskiego artysty”, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy jej album pokrył się platyną lub złotem.

W 2018 roku Kasia Kowalska wydała nowy album, „Aya”. Otrzymała za niego złotą płytę oraz dwie nominacje do Fryderyków. W 2019 roku ukazał się kolejny, koncertowy, album ze słynnego na całym świecie cyklu „MTV Unplugged”. Piosenką promującą to wydawnictwo jest duet ze Stanisławem Soyką „Tolerancja”.

Najświeższe wydawnictwo Kasi Kowalskiej to dwupłytowy album live z koncertu na najpiękniejszym festiwalu świata Pol’and’Rock 2021.

Wokalistka wraz ze swoim zespołem proponuje koncert pełen emocji, niezwykłej energii i wielu przebojów, które wylansowała przez ponad ćwierć wieku swojej artystycznej działalności.