The Cure / Depeche Mode Party

data: 24 lutego 2024, godz. 21:00
miejsce: Sports Pub (o miejscu)
adres: ul. Miszewskiego 12/13, Gdańsk

Powrót imprezy, która swymi korzeniami sięga roku 2009. Wtedy to w legendarnym klubie Rockz w Gdyni odbyły się jej pierwsze edycje, między innymi z koncertem zespołu The Tuesdays. Pewnie niewiele już żyje osób pamiętających tak zamierzchłe czasy… Ale jeśli żyjecie – pojawcie się by swą młodość przywołać.

Owe piętnaście lat temu wykrystalizował się format TC/DM Party, podział czasowy który świetnie się sprawdził w tak długim czasie w kilku klubach Trójmiasta.

Grać zatem będziemy:
1/3 muzyki The Cure i Roberta Smitha w różnych projektach
1/3 muzyki Depeche Mode oraz projektów Davida Gahana i Martina L. Gore’a
1/3 muzyki z kręgu cold wave i synthpop oraz covery DM/C

Dominować będą bardzo mocno „regularne” wersje utworów, bo do znanych dźwięków najlepiej się tańczy, prawda? Ale kilka najciekawszych remiksów i wersji „live” również się pojawi. Oczywiście podpowiedzi Waszych propozycji mile widziane.

Gramy tematycznie już od ok. 20:30, więc nie wahajcie się przyjść wcześniej, zwłaszcza jeśli chcecie sobie swobodnie ze znajomymi (bądź starym dziadem Alkorem) pogadać.

Adres powszechnie znany, dokładnie taki sam, jak przez lata klubu Metro, tylko jedno wejście wcześniej. Godzina zakończenia orientacyjna, będzie mnóstwo osób dobrze się bawiących, to przecież nie będziemy przerywać. Kto wie, może potańczymy do czwartej? Pamiętajcie tylko, że WSZELKIE PŁATNOŚCI – wjazd, szatnia i zakupy na barze – WYŁĄCZNIE GOTÓWKĄ. Bankom mówimy stanowcze „a idźta się leczta”.

Imprezę prowadzi AlkorXIII

Wjazd 20 PLN (gotówką)