ROD

data: 5 października 2013, godz. 21:00
miejsce: Wydział Remontowy (o miejscu)
adres: ul. Doki 1, Gdańsk

wstęp: 10 zł

ROD to powstały w kwietniu 2012 roku w Wejherowie zespół stworzony przez czterech chłopaków o różnych muzycznych doświadczeniach, którym przyświeca wspólny cel: stworzenie nowej jakości poprzez połączenie rodzimych tradycji muzycznych z nowoczesnością. Muzyka ROD to fuzja prasłowiańskich instrumentów z elektronicznym brzmieniem z gatunku drum’n’bass, dubstep, breakbeat. Oryginalnej warstwie muzycznej towarzyszą niebanalne teksty będące obrazem stosunku człowieka współczesnego do swoich korzeni. ROD ma na koncie bardzo udaną EPkę „Tu i wtedy” wydaną w styczniu tego roku przez Zoharum Records, a w drodze kolejne wydawnictwo.
https://www.facebook.com/rod.zespol

HANSOLLO (Daniel Noetzel) jest producentem drum’n’bass’owym i dubstep’owym. Fascynacja muzyką i pasja przeprowadziły go przez masę gatunków muzycznych. Drum’n’bass odkrył na przełomie 2004 i 2005r. W 2009 roku jego produkcje zaczęły zdobywać uznanie, on sam zajął się graniem „live-actów”. Hansollo stara się podążać własnymi ścieżkami i nikogo nie naśladować. Jego produkcje ukazały się w takich labelach jak: Mind OutSide (Ukraina), Monkey Dub (Kanada), Plush (USA), Section 8 (USA) oraz Apparition (Polska).
https://soundcloud.com/hansollo

Invisible Steppers to projekt założony przez Wojtka Kruszewskiego (Warrior) i Dawida Koszałkowskiego (Kobinge). U jego podstaw leży wspólna fascynacja niskimi częstotliwościami i głębokimi tonami. Po wielu zagranych razem pod szyldem Syndrome of Disorder imprezach, postanowili zrobić coś w duecie, tak powstało Invisible Steppers.
https://soundcloud.com/invisible-steppers

Performer [DirtyDanzig] – wieczny 17-latek, który urealnił swoje marzenia o darmowych drinkach dla DJ’ów. Ten fanatyk połamanych beatów postanowił spróbować swoich sił za deckami w 2004r. W przeciągu niespełna roku udało mu się zagrać na nieistniejącym już cyklu imprez drum’n’bass’owych – Noiz Emitters i otrzymać drugie miejsce w dwóch konkursach DJ’skich zorganizowanych przez portal ds.art.pl. W 2006 roku stworzył swój autorski projekt DirtyDanzig, który obecnie współtworzy Bator i Samuh, oraz ich animator VJ Fidel. Styl Performera rozciąga się od trancestepu, przez techstep po neurofunk i technoid. Bierzące informacje na stronie internetowej: www.dirtydanzig.art.pl

null