20 lat Exciting Night

data: 1 maja 2023, godz. 19:00
miejsce: Ucho (o miejscu)
adres: ul. Św. Piotra 2, Gdynia

20 lat Exciting Night. 15 lat minęło, gdy gościliśmy Was w gdyńskim klubie Ucho, który odbił się szerokim echem wśród fanów, a skoro w tym roku obchodzimy 20-lecie działalności Exciting Night to nie mogło być inaczej i ponownie zapraszamy na wspólną celebrację w ten szczególny majowy weekend w odnowionej przestrzeni klubowej Podwórko Art/Scena Ucho. Do dyspozycji będziemy mieć ogromną, koncertową przestrzeń taneczną, pokaźną scenę, dobrze zaopatrzony bar i wreszcie antresolę z której będziecie mogli obserwować cały klub jednocześnie ze sporą ilością miejsc siedzących.

Stratujemy od godziny 19:00 na scenie letniej z ogródkiem, gdzie będą czekać na Was promocje w barze, strefa gastro z pyszną pizzą z „Ogniem i Piecem”, a w tle będzie już sączyć się nasza muzyka.

Start imprezy na scenie klubu Ucho od 21:00, gdzie bawimy się do bladego świtu a że klub usytuowany jest w bliskim sąsiedztwie gdyńskiej plaży to po zlocie, zachęcamy do wspólnego spaceru na plażę, co stało się już naszą trójmiejską tradycją.