Rockblu Przywidz Festiwal 2016

data: 14 sierpnia 2016, godz. 14:00
miejsce: Zielona Brama (o miejscu)
adres: ul. Gdańska 26, Przywidz

To już druga edycja Festiwalu ROCKBLU PRZYWIDZ FESTIWAL, na którą zapraszamy miłośników Polskiego Rocka ponownie do Przywidza!

Od 14.00 zapraszamy pod pomnik KORZENIE ROCKA na Bulwarze Czerwonych Gitar, gdzie w zjawiskowej scenerii przywidzkich jezior, na pomniku swoje rockowe korzenie zaznaczą kolejne wielkie zespoły! Następnie zapraszamy do ZIELONEJ BRAMY na muzyczne szaleństwo. Gwiazdą tegorocznej edycji Festiwalu będzie KOMBI, którego występ będzie połączony z wieczornym widowiskiem laserowym w rytmie największych przebojów zespołu, który w tym roku świętuje 40 lecie istnienia!

Przed nimi wystąpią legendy polskiej sceny HARLEM oraz ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY Krzysztofa Jaryczewskiego !!! Ponadto na scenie zaprezentuje się Tomasz Dorniak z repertuarem Czerwonych Gitar oraz trójmiejski zespół Blue Blues Band.

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla całych rodzin. Na terenie Zielonej bramy powstanie tradycyjnie Przywidzki Folwark rozmaitości. Przez cały dzień swe wrota otworzy szeroko Przywidzka Zielona Brama, która zaprasza między innymi na rarytasy regionu – gęsinę oraz pierogi. Otwarta będzie dla rodzin Wioska Indiańska oraz ceniona w regionie stadnina.

PROGRAM FESTIWALU
14:00 CEREMONIA KORZENIE ROCKA
14:30 TOMASZ DORNIAK
15:00 PROGRAM GMINY PRZYWIDZ I POWIATU GDAŃSKIEGO
16:00 BLUE BLUES BAND
17:00 HARLEM
18:45 JARY ODDZIAŁ ZAMKNIETY
20:30 KOMBI

WSTĘP WOLNY

22:00 BANKIET z DETKO BAND
(tylko z zaproszeniem, zaproszenia do nabycia w cenie 100 zł/os. w Zielonej Bramie; rezerwacja zaproszeń: marketing@zielonabrama.com.pl lub 517 218 195)