Darkher, Forndom, The Devil's Trade

data: 6 kwietnia 2022, godz. 19:00
miejsce: Drizzly Grizzly (o miejscu)
adres: ul. Elektryków 1, Gdańsk

KONCERT PRZENIESIONY Z 08.04 NA 21.04.2021 06.04.2022

Triumwirat trzech wykonawców: DARKHER, Forndom oraz The Devil’s Trade będzie jedną z ciekawszych tras koncertowych występujących w Europie na wiosnę 2020 r. W Polsce odwiedzą Gdańsk, Warszawę i Kraków.

Ciężka muzyka oraz klimatyczny głos Jayn H. Wissenberg (Darkher) łączą w sobie riffy doom metalu oraz elementy neofolku i przenoszą słuchaczy na angielskie wichrowe wzgórza.

Koncerty Ludviga Swärda (Forndom) definiują surowe, nordyckie brzmienia, czerpiące z ambientu i folku – na występie Forndom usłyszeć będzie można tradycyjne, skandynawskie instrumenty ludowe, których Ludvig, jako archeolog obeznany z historią regionu, używa, by zainicjować swój muzyczny rytuał.

Trzeci zespół w line-upie, The Devil’s Trade, to jednoosobowy projekt, który sam twórca projektu, Makó, opisuje jako „muzyczną pielgrzymkę”, zabierającą słuchaczy na podróż przez transylwański folk, stoner aż do podnóża amerykańskich Appalachów.

Na trasie każdy z zespołów jest headlinerem: sety będą trwać tyle samo, a kolejność występów zmienia się w zależności od miasta.

Bilety:
85 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu

www.tickets.drizzlygrizzly.pl