Gorgonzolla, Iubaris, Machine Driven Sun

data: 25 lutego 2022, godz. 19:00
miejsce: Pub Torpeda (o miejscu)
adres: ul. Nałkowskiej 3, Gdańsk

wstęp: 25 zł

GORGONZOLLA [WAW]
Dwa różne wokale, dwa różne światy i szczery przekaz, tak w skrócie można opisać warszawski zespół. Na początku października 2019, ukazał się drugi album zespołu, pod tytułem 'Konsumpcja’, będący następcą świetnie przyjętej płyty – 'Eksploatowani’. 'Konsumpcja’ została bardzo ciepło przyjęty przez media i fanów na koncertach w całym kraju. Krążek promowały single 'Konsumpcja’, 'Czołgi’, 'Zagubieni’ i 'Popiół’. Grupa ma za sobą koncerty w całej Polsce, często dzieląc sceny z takimi zespołami jak: Kabanos, Luxtorpeda, Closterkeller, Nocny Kochanek czy KSU. Gorgonzolla pojawiła się także na Woodstock Festival, a później na Pol’and’Rock Festival. 5 sierpnia 2021 ukazał się singiel 'Potwór z szafy’, który zapowiada trzeci album Gorgonzolli.

IUBARIS [GDA]
Iubaris to zespół muzyczny z Trójmiasta wykonujący awangardowy black metal z wpływami takich gatunków jak metal alternatywny czy rock progresywny.

MACHINE DRIVEN SUN [GDA]
Trójmiejski kwintet electro / industrial rockowy z wyraźnymi cięższymi, progresywnymi akcentami, a wszystko okraszone zróżnicowanym kobiecym wokalem – od screamu po czysty śpiew. MDS to nie tylko muzyka – kreują swoją alternatywną rzeczywistość dzięki różnym formom wizualnej twórczości.