imBeer, Blue Almonds, Panopticum

data: 17 maja 2024, godz. 19:00
miejsce: Brama Nizinna (o miejscu)
adres: ul. Grodza Kamienna 5, Gdańsk

Panopticum
Jesteśmy zespołem z Gdańska, łączącym w sobie elementy melodyjnego hard rock’a, bluesa i funky. Naszą autorską twórczość cechuje głębokie zakorzenienie w tych gatunkach, jednakże z nutą świeżych pomysłów i oryginalności. Z pewnością każdy kto wychował się na klasycznych mocnych brzmieniach znajdzie w naszej muzyce coś dla siebie. Robimy to z pasji do muzyki, która daje nam możliwość wyrażenia siebie. Tym samym staramy się nadać nowe oblicze tradycyjnemu Rock & Roll’owi, bo to Rock pozwala przetrwać…

Zespól imBeer (czyt. imbir) powstał na przełomie roku 2005/2006 w trójmieście, od tej pory zagrał wiele koncertów począwszy od małych klubów, a skończywszy na Braniewskim Amfiteatrze. Do sukcesów zespołu zaliczy można druga nagrodę zdobyta podczas odbywającego się latem 2014 roku w Barczewie ogólnopolskiego festiwalu ERROR oraz druga nagrodę podczas przeglądu DokRock 2015 Muzyka zespołu jest mieszanka funk’y, rocka oraz rapu, która w zestawieniu z energetycznymi wokalami tworzy ciekawy muzycznie, wybuchowy miszmasz… W twórczości zespołu odnaleźć można zarówno spokój jak i dynamikę, które mieszając się tworzą doskonale koncertowe danie… przyprawione oczywiście imBeerem!

Blue Almonds
Mieszanka muzyki Rock, Blues i Stoner. Zagramy kawałki z naszej, zdobywającej uznanie słuchaczy na całym świecie, płyty „Mashup”.

wstęp: 20 zł