Kwiat Jabłoni

data: 9 sierpnia 2020, godz. 20:00
miejsce: Opera Leśna (o miejscu)
adres: ul. Stanisława Moniuszki 12, Sopot

bilety: 49-99 zł dostępne na www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.bartinterticket.pl oraz w kasie stacjonarnej Opery Leśnej w Sopocie

Mimo pandemii, nie musimy rezygnować z rozrywki na świeżym powietrzu. Przy zachowaniu ostrożności i przestrzegając zaleceń dotyczących naszego bezpieczeństwa, będziemy mogli podziwiać na scenie swoich ulubionych polskich artystów. Wśród nich: Kwiat Jabłoni, czyli rodzeństwo: Kasia i Jacek Sienkiewicz. “(…) To muzyka, która może łączyć pokolenia – seniorów, których wzruszały piosenki Naszej Basi Kochanej, i młodzież, która jeździ po mieście na rowerze z Paulą i Karolem w słuchawkach.” – napisał Jarek Szubrycht, dziennikarz Gazety Wyborczej.

Duet folkowo-popowy o wyjątkowym brzmieniu łączącym fortepian, mandolinę i śpiew z brzmieniami elektronicznymi. Udanym debiutem była piosenka “Dziś późno pójdę spać”, która w serwisie Youtube ma kilkanaście milionów wyświetleń. Ponadto na swoim koncie mają takie single jak „Nic więcej”, „Idzie zima”, a także znakomite wykonanie “Wodymidaj” z Ralphem Kaminskim. W ubiegłym roku ukazał się ich pierwszy studyjny album „Niemożliwe”.

Dokładne informacje dotyczące wstępu i zachowania na terenie koncertu zostaną określone Regulaminie. Jest dostępny tutaj: https://bit.ly/2AChZZQ.