Kwiat Jabłoni – Trasa promująca album Mogło być nic – część II

data: 19 marca 2022, godz. 19:00
miejsce: Stary Maneż (o miejscu)
adres: ul. Słowackiego 23, Gdańsk

Bilety w cenach: miejsca stojące – 99 zł (I pula), 109 zł (II pula), 129 zł (III pula); miejsca siedzące –149 zł. Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste

Mogło być nic… a będą koncerty! Kwiat Jabłoni zaprasza na drugą część trasy promującej swój ostatni, pokryty platyną album. Wiosenna odsłona obejmie najpiękniejsze kluby, sale i filharmonie w 20 miastach. Największe przeboje grupy zostaną zaprezentowane w rozszerzonym składzie i w nowych wersjach. Fani mogą spodziewać się wielu nieoczywistych niespodzianek! Trasa rozpocznie się pod koniec lutego 2022 r. i potrwa dwa miesiące. Bilety na wszystkie wydarzenia trafią do sprzedaży 18 listopada o godzinie 12.00.

– Podczas tej trasy chcieliśmy zagrać w miejscach, o których zawsze marzyliśmy. W wielu z nich mieliśmy wystąpić w 2020 roku żegnając album “Niemożliwe”. Niestety wtedy sytuacja pandemiczna pokrzyżowała wszystkie plany. Teraz, z dwoma płytami na koncie spełnimy nieskrywane marzenie w gdańskim Starym Maneżu, warszawskim Palladium czy poznańskiej Sali Ziemi.

Kasia i Jacek