Olaf Deriglasoff

data: 16 maja 2024, godz. 20:00
miejsce: Plama (o miejscu)
adres: ul. Pilotów 11, Gdańsk

Plama GAK (ul. Pilotów 11, Gdańsk Zaspa) zaprasza na solowy koncert gwiazdy polskiej sceny alternatywnej. W ramach cyklu Muzyka w Blokowisku wystąpi Olaf Deriglasoff! Przyjdźcie do Plamy posłuchać opowieści z 1001 rockowych nocy!

Olaf Deriglasoff to muzyk, wokalista, kompozytor, autor tekstów, producent muzyczny. Swoją drogę artystyczną zaczął na początku lat 80. zakładając zespół Dzieci Kpt. Klossa, z którym brał czynny udział w działaniach Gdańskiej Sceny Alternatywnej. Na przestrzeni czterech dekad działalności, zaistniał jako muzyk, kompozytor i twórca tekstów w wielu grupach rockowych i alternatywnych, m.in.: Apteka, Homo Twist, Püdelsi, Kury, Kazik, Yugoton, Męskie Granie Orkiestra. Od kilkunastu lat gra i wydaje płyty głównie z projektami firmowanymi własnym nazwiskiem (Deriglasoff Band, Jakubik&Deriglasoff, Nawrocki&Deriglasoff, Cyrk Deriglasoff).

Obecnie pracuje nad płytą solową pod szyldem Monsieur Deriglasoff. Premierowe utwory, ale też starsze można usłyszeć na żywo w czasie niedawno rozpoczętej pierwszej solowej trasy koncertowej artysty. Serdecznie zapraszamy do Plamy na koncert właśnie w ramach tej trasy!

bilety: 40/50 zł dostępne na www.bilety24.pl