Pandemic Outbreak, Death Crusade, Putrid Evil

data: 25 listopada 2021, godz. 19:00
miejsce: Wydział Remontowy (o miejscu)
adres: ul. Doki 1, Gdańsk

PANDEMIC OUT
– zespół death/thrash metalowy założony w 2014 roku przez Szymona Wójcika i Mateusza Mencla. Skład uzupełnia Paweł Snarski (Frightful) oraz Michał Kotwicki (Abuser, Raging Death). Załoga czerpie inspiracje z kapel pokroju Sepultura, Death, Morbid Angel, Sadus, Exodus, Vader etc. Na koncie ma dwie EP’ki: “Rise of the Damned”, ”Collecting the Trophies” oraz album “Skulls Beneath the Cross” wydany przez chińską wytwórnię Awakening Records. Na przestrzeni lat kapela zagrała kilkadziesiąt koncertów siejąc death metalową pożogę w paskudnych zakamarkach naszego kraju.

DEATH CRUSADE – epatujacy furią bękart crust punka i metalu. Kwartet starych, brzydkich i wściekłych muzyków, nie stroniących zarówno od skocznego D-beatu, jak i rozpędzonego blasta. Soniczne piekło, czerpiące garściami z obydwu scen. Na pokładzie muzycy Filth of Mankind, Blindead czy HIV. Zagramy w większości nowy materiał, który wkrótce ujrzy światło dzienne. I jak zawsze – obiecujemy wjechać w was czołgiem.

PUTRID EVIL – old skullowa death/grindowa kapela z cuchnących piwnic Trójmiasta działająca od 2013 roku. Rzecz obowiązkowa dla fanów Terrorizer, Impetigo, Autopsy, Hellhammer i Discharge. Na nadchodzących koncertach uraczą Was nowym materiałem z EP „Worm Infestation”.