Rotting Christ, Nekkrofukk, Angrrsth

data: 14 listopada 2021, godz. 19:00
miejsce: Drizzly Grizzly (o miejscu)
adres: ul. Elektryków 1, Gdańsk

bilety: 79 zł dostępne na goout.net

Rotting Christ fanom metalu w kraju nad Wisłą znany jest doskonale – Sakis Tolis nigdy nie zapomniał o polskich fanach, którym jeszcze w latach 80′ wysyłał pierwsze demówki zespołu i od których regularnie otrzymywał słowa wsparcia i uznania.

Tym razem zespół powraca do Polski ponownie w dosyć nietypowych realiach, a jedną z dat na nadchodzącej trasie będzie koncert w Gdańsku.

Rotting Christ ma na koncie 13 pełnych płyt, szereg kompilacji, Ep-ek i splitów oraz niemalże niezliczoną ilość koncertów w naszym kraju, które zawsze przyjmowane są z ogromnym entuzjazmem.

Angrrsth, toruński zespół Znikąd, debiutował w 2018 roku materiałem bezpośrednim, pełnym agresji, który trudno było zdefiniować. Cztery utwory nienawistnego black metalu obudowanego różnorodnymi wpływami, były jak cios w twarz.

Kolejne lata to wyprawy koncertowe, gdzie zespół niejednokrotnie dowiódł swej siły oraz charyzmy i spotykał się z pozytywnym przyjęciem. Równocześnie pracował nad pełnowymiarowym debiutem, który finalnie ukazał się w 2021 roku.

Obwieścił, że zmierza Donikąd i okazało się, że to dobry kierunek, bo album został przyjęty bardzo entuzjastycznie. Black metal pełen metafizyki i niebanalnych aranżacji, jednocześnie nie tracący mocy debiutu.

Angrrsth nie wskaże wam drogi życiowej, ale muzyczną bez wątpienia. Skąd przybywają? Dokąd zmierzają? Przyjdźcie i przekonajcie się.